Streams
Radiomeddelanden
Avatar Användarnamn Nikke
Användarnivå Användare
Registreringsdatum 2013-11-24 10:47
Senast inloggad 2021-10-10 17:38
Övrig Information
Hemort Göteborg
Anrop Squad
ArmA3 - Nick Niklas Olsson
DCS Moduler
Äger inga DCS moduler
Statistik
Inlägg i Klotterplanket 1,543
Skrivna kommentarer 0
Inlägg i forum 362
Skrivna nyheter 0
Skapat operationer 200
Skapade Operationer
2021-05-12 20:00
2021-05-05 20:00
2021-04-28 20:00
2021-04-21 20:00
2021-04-16 19:00
2021-04-09 20:00
2021-04-02 20:00
2021-03-28 20:00
2021-03-26 20:00
2021-03-21 20:00
2020-01-18 20:00
2019-09-22 20:00
2019-08-18 20:00
2019-08-11 20:00
2019-07-14 19:00
2019-06-23 19:00
2019-03-24 19:00
2019-03-17 20:00
2019-03-03 19:00
2019-02-24 20:00
2019-01-06 20:00
2018-11-24 20:00
2018-11-18 20:00
2018-11-04 20:00
2018-10-21 20:00
2018-09-16 20:00
2018-09-02 20:00
2018-08-12 20:00
2018-08-05 20:00
2018-07-18 20:00
2018-07-08 20:00
2018-07-04 20:00
2018-06-03 20:00
2018-05-27 20:00
2018-05-13 20:00
2018-05-02 20:00
2018-04-11 20:00
2018-04-02 20:00
2018-03-25 20:00
2018-03-21 20:00
2018-03-11 20:00
2018-03-04 20:00
2018-02-11 20:00
2018-01-31 20:00
2018-01-24 20:30
2018-01-19 20:00
2018-01-12 20:00
2017-12-27 20:00
2017-11-19 20:00
2017-11-08 20:00
2017-10-15 20:00
2017-10-01 20:00
2017-09-24 20:00
2017-09-22 20:00
2017-09-10 20:00
2017-09-06 20:00
2017-08-30 20:00
2017-08-23 20:00
2017-08-09 20:00
2017-08-04 20:00
2017-08-01 20:00
2017-07-30 20:00
2017-07-25 20:00
2017-07-10 20:00
2017-07-06 20:00
2017-06-25 20:00
2017-06-18 20:00
2017-05-23 20:00
2017-05-14 20:00
2017-05-13 20:00
2017-03-25 20:00
2017-03-01 20:00
2017-02-15 20:00
2017-02-08 20:00
2017-02-01 20:00
2017-01-29 20:00
2017-01-22 20:00
2017-01-18 20:00
2017-01-12 20:00
2017-01-01 20:00
2016-12-29 20:00
2016-12-21 20:00
2016-11-27 20:00
2016-11-15 20:00
2016-11-13 20:00
2016-11-12 20:00
2016-11-04 20:00
2016-10-25 20:00
2016-10-21 20:00
2016-10-17 19:00
2016-10-16 20:00
2016-10-09 20:00
2016-10-07 20:00
2016-10-03 20:00
2016-09-28 20:00
2016-09-17 20:00
2016-09-15 20:00
2016-09-11 19:00
2016-08-28 20:00
2016-08-27 20:00
2016-08-22 20:00
2016-08-21 20:00
2016-08-19 20:00
2016-08-14 20:00
2016-08-09 20:00
2016-08-06 20:00
2016-08-01 20:00
2016-07-30 20:00
2016-07-23 20:00
2016-07-19 20:00
2016-07-16 20:00
2016-07-14 20:00
2016-07-03 20:00
2016-06-29 20:00
2016-06-26 20:00
2016-06-15 20:00
2016-06-08 20:00
2016-06-05 20:00
2016-06-03 20:00
2016-05-08 20:00
2016-05-06 20:00
2016-05-04 20:00
2016-04-26 20:00
2016-04-22 20:00
2016-04-17 20:00
2016-04-10 20:00
2016-04-08 20:00
2016-04-05 20:00
2016-03-14 20:00
2016-03-07 20:00
2016-02-26 20:00
2016-02-19 20:00
2016-02-16 20:00
2016-02-14 20:00
2016-02-08 20:00
2016-02-06 20:00
2016-01-30 20:00
2016-01-24 20:00
2016-01-23 20:00
2016-01-16 20:00
2016-01-08 20:00
2016-01-02 20:00
2015-12-30 20:00
2015-12-21 20:00
2015-12-20 20:00
2015-12-14 20:00
2015-12-11 20:00
2015-12-08 20:00
2015-12-06 20:00
2015-12-01 20:00
2015-11-29 20:00
2015-11-23 20:00
2015-11-09 20:00
2015-11-03 20:00
2015-10-30 20:00
2015-10-27 20:00
2015-10-25 20:00
2015-10-19 20:00
2015-10-11 20:00
2015-10-04 20:00
2015-09-25 20:00
2015-09-18 20:00
2015-09-12 20:00
2015-09-08 20:00
2015-09-04 20:00
2015-08-15 20:00
2015-08-14 20:00
2015-08-07 20:00
2015-07-25 20:00
2015-07-19 20:00
2015-07-17 20:00
2015-07-12 20:00
2015-07-11 20:00
2015-07-05 20:00
2015-06-14 20:00
2015-05-31 20:00
2015-05-16 19:45
2015-05-10 19:45
2015-05-03 20:00
2015-03-28 20:00
2015-03-15 20:00
2015-03-14 20:00
2015-02-25 20:00
2015-02-08 20:00
2015-02-06 20:00
2015-01-25 20:00
2015-01-24 20:00
2015-01-17 20:00
2015-01-11 20:00
2015-01-09 20:00
2015-01-04 20:00
2014-12-17 20:00
2014-12-07 20:00
2014-11-30 20:00
2014-11-22 20:00
2014-11-09 20:00
2014-09-12 20:00
2014-08-10 20:00
2014-07-22 20:00
2014-07-09 20:00
Deltagit i Operationer
2021-09-05 20:00
Arbetslag 1 - Arbetare
2021-07-10 20:00
2a Grupp - Automatgevärsskytt
2021-07-03 19:00
Deltagare - Deltagare
2021-06-04 19:00
Alpha 3 - Automatic Rifleman
2021-05-16 20:00
Livoniska nationalgardet - Nationalgardist
2021-04-25 20:00
Alpha 2 - Ksp-laddare
2021-04-23 20:00
Fredagsspeldeltagare - Fredagsspeldeltagare
2021-04-04 19:00
Alpha 2 - Team leader
2021-03-21 20:00
Lärare - Överste Nikke
2021-03-14 20:00
Alpha 2 - Skyttesoldat
2021-02-21 20:00
2:a grupp - Fältarbetare
2021-01-09 18:00
Bravo 2 - Rifleman AT (Pskott m/86)
2020-10-18 20:00
Team 3 - Soldat
2020-05-31 20:00
Alpha Team - Assistant Team Leader
2020-04-15 18:00
FILIP JOHAN - Strv122 - Förare
2020-04-13 19:00
Cloak 2-1 - Specialist
2020-04-10 19:00
Alpha 1 "Rifle Squad" - Rifleman
2020-03-22 20:00
Gustav Johan - GRG Skytt
2020-03-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-03-07 20:00
-Strike Team Charlie- - Demo Operator
2020-03-01 19:00
Alpha 1 - Rifleman | Ammo Bearer
2020-02-29 20:00
EA10 - Skytt
2020-02-16 19:00
Intresserade Soldater - Soldat
2020-02-02 19:00
Alpha 2 - Ksp-skytt | Ksp 90
2020-01-26 20:00
1:a grupp - RPG-skytt (RPG-7)
2020-01-12 20:00
Erik Kalle - Stf gruppchef / fältarbetare
2019-12-29 20:00
Alpha 2 - Rifleman - AT
2019-12-22 20:00
Team Revbensspjäll - Skytte Nisse
2019-12-19 20:00
Specialstyrka 73 - Soldat
2019-11-23 19:00
Bravo 2 - Rifleman
2019-09-29 19:00
Tredje Grupp - Ammunitionsbärare (M1 Garand)
2019-09-21 22:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-08 19:00
Alpha 1 - Rifle Squad - Combat Life Saver
2019-08-25 19:00
Alpha 2 - Skyttesoldat Pskott
2019-08-04 20:00
Team 1 - Operator (Support)
2019-05-24 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-17 20:00
Blue Team - SWAT Operator
2019-05-12 19:00
Zvezda 1 - Motoriserad skyttegrupp - Ksp-skytt
2019-05-05 19:00
Soldater - Soldat
2019-04-28 19:00
Alpha 1 - KSP Skytt
2019-04-07 19:00
Stomper 1 - Tank Platoon [Anrop] - Driver
2019-03-31 19:00
Team One - Driver
2019-03-10 19:00
Foxtrot 2 - ATGM Vehicle - TOW gunner
2019-02-17 19:00
Alpha 3 - Ammo Bearer (MG)
2019-02-10 19:30
Deltagare - Deltagare
2019-02-03 19:00
Victor 1 - Gunner
2019-01-20 20:00
Alpha 4 - Ammo Bearer (MG)
2019-01-13 20:00
Alpha 1 - AR
2018-12-30 20:00
Able Queen - Medic
2018-12-02 20:00
Person Skydd - Soldat
2018-11-25 20:00
Alpha 3 - Autorifleman
2018-10-21 20:00
Högre ledning. - Nikke
2018-10-14 19:30
Kosmos 1 | Skyttegrupp - Förare BTR
2018-10-07 20:00
Assault Team Alpha - Rifleman
2018-09-27 19:00
3 Section - Bravo 5-3 - L7A2 Ass. Gunner
2018-09-23 20:00
O-3 Reconnaissance Aircraft - Observer
2018-08-26 20:00
Team 2 - Operator (Engineer)
2018-08-15 20:00
Team 1 - Operator (engineer)
2018-08-12 20:00
CIA - CIA agent
2018-07-22 20:00
Jalk - Observatör | UAV-operatör
2018-07-08 20:00
Plutonstab - Representant för Kommunistpartiet
2018-07-06 20:00
Viper Team Sigma - Red Teamleader
2018-07-01 20:00
Erik Adam - Ksp-ass | Blå omgång
2018-06-10 20:00
Erik Kalle - Fältarbetare
2018-05-20 21:00
Gustav Adam - Stridssjukvårdare
2018-05-20 20:00
Gustav Adam - Grg-ladd | Gul omgång
2018-05-13 20:00
Grupp två - Skyttesoldat (M1 Garand)
2018-05-09 19:00
Skyttesoldater - 3
2018-05-06 20:00
Luna - BMP-2 ZU-23 - Skytt
2018-04-22 20:00
Hedar - Ammo bärare
2018-04-11 20:00
Red Team - Rifleman
2018-04-08 19:00
CHARLIE 1-2 (skyttegrupp) - RPG-laddare
2018-04-02 20:00
2nd Squad - Rifleman
2018-03-18 20:00
Erik Bertil - Skyttesoldat
2018-02-24 18:00
A4 - RIFLE
2018-02-18 20:00
Grupp 1 - Stf gruppchef
2018-02-11 20:00
Andra Grupp - Skyttesoldat
2018-02-04 20:00
Erik Adam - Fältarbetare
2018-01-28 20:00
Godfather - Förare
2018-01-19 20:00
Team Yakov - Operator (Medic)
2018-01-07 20:00
Echo Alpha - Förare
2017-12-30 20:00
Fångar - Fånge
2017-12-27 20:00
Volk två - Skytt
2017-12-10 21:30
Yankee Alpha - ATGM team - ATGM gunner (M47 Dragon)
2017-12-10 20:45
Bravo 2-2 - Fireteam - Autorifleman (M249)
2017-12-10 20:00
Skyttegrupp 2 - Stf gruppchef
2017-11-26 20:00
Bygdens jaktlag - Jägare
2017-11-12 20:00
Jägare - Jägare
2017-11-08 20:00
Sabre team - Rifleman
2017-11-05 20:00
Erik Bertil | | 2x TGB 16 - Ställföreträdande Gruppchef
2017-10-29 20:00
Ledning - Person skydd/Förare
2017-10-08 20:00
Grupp 3 - Skyttesoldat
2017-10-01 20:00
Båtbesättningar Stridsbåt 90 - Skytt (Båt ett)
2017-09-29 20:00
Antti - Vääpeli - Ställföreträdande patrullchef
2017-09-24 20:00
Plutonsstab - Sjukvårdare
2017-09-22 20:00
IDAP - Hjälparbetare
2017-09-06 20:00
Motståndsrörelsen - Biluthyrare
2017-09-03 21:20
Serafim 1 - Skyttegrupp - Fältarbetare
2017-09-03 20:40
Kochka 3 - Skyttegrupp - Stf gruppchef
2017-09-03 20:00
Boris - grupp 1 - Kulsprutegevärsskytt
2017-08-30 20:00
Flygvapnet - Gripenpilot
2017-08-27 20:00
Echo Alpha - Stf
2017-08-20 21:00
Stridsvagn 1 (T-72S) - Förare
2017-08-20 20:00
Ledning - Plutonsjukvårdare
2017-08-13 20:00
Team 2 - Rifleman
2017-08-11 20:00
Warhammer (V-44 Blackfish Gunship) - Gunner (Right Gunner)
2017-08-09 20:00
Patrull Ett - Sjukvårdare
2017-08-06 20:00
Erik Cesar - Soldat
2017-08-04 20:00
Flygbasjägare Grupp Ett - Skyttesoldat
2017-07-30 20:00
Tiger Ein - Förare
2017-07-29 20:00
Opolchenie - Skarpskytt
2017-07-26 20:00
Soldater - Stridsparskamrat
2017-07-09 20:00
Faarao Kalle - Pioneeri
2017-07-06 20:00
SOG Team - Operatör AK
2017-07-02 20:00
MUDBUG Blue - Skyttesoldat (AT)
2017-06-25 20:00
1st Section - Rifleman
2017-06-18 20:00
1st Section - SMG gunner (Second in command)
2017-06-11 19:00
Echo Bravo (Skyttegrupp) - åker Bravo Quebec Vagn - Skyttesoldat
2017-06-04 20:00
Erik Cesar Vagn - Förare/Grg-skytt
2017-06-03 21:00
Gravel - RTO
2017-06-03 20:00
Team 3 A 2 - Rifleman
2017-05-28 20:00
Springer Delta - Robotskytt (MILAN)
2017-05-25 20:00
Beta - Pionjär
2017-05-23 20:00
Spetsnaz Assault Team - AK Operatör
2017-05-21 21:15
Conrod - understödsgrupp - GPMG-skytt
2017-05-21 20:00
Foxhound 1 - Skyttegrupp - Fältarbetare
2017-05-14 20:00
Stabvagn - Underrättelseofficer
2017-05-07 20:00
Erik Cesar - Skyttesoldat (Rb57)
2017-05-05 20:00
Recon Grupp - Medic
2017-04-27 20:00
Team 1 - Skarpskytt
2017-04-23 20:00
Stridsvagn T-34 - Förare
2017-04-16 20:45
Skyttegrupp 1 - Gruppchef
2017-04-16 20:00
Skyttegrupp 1 - RPG-skytt (RPG-7)
2017-04-10 20:00
Motståndskämpar - Motståndskämpe
2017-04-09 20:00
Golf Victor 1 - Rbs56-skytt
2017-04-08 20:00
Foxtrot Lima (Avenger) - Nikke
2017-04-02 20:00
Blå Sparven (SOG) - Operatör
2017-04-01 20:00
1:a grupp - Värnpliktig
2017-03-31 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2017-03-25 20:00
Spelare - Nikke
2017-03-19 20:00
Stomper 2 (M1A1 Abrams) - Förare
2017-03-12 20:00
Foxtrot Lima (Avenger) - Förare
2017-03-05 20:00
Ivar Adam (Strdsf 90) - Skytt
2017-03-01 20:00
Team one - AT Operator
2017-02-26 20:00
Understöd (under kompchefs befäl) - Ksp-skytt (Maxim)
2017-02-19 20:00
Vadim 5 Beta - Skarpskytt
2017-02-12 20:00
Littlebird - MH-6 Littlebird (spaningshkp) - Andrepilot / observatör
2017-02-08 20:00
Mission Command - SAS Commander
2017-02-05 20:00
Scarface - Pilot
2017-02-01 20:00
Grupp Ett - Skyttesoldat
2017-01-22 20:00
Plutonsstab - Signalist
2017-01-21 20:00
Iron Horse - GruppC
2017-01-18 20:00
Commando Team 1 - Rifleman
2017-01-15 20:00
Erik Adam (skytte) - KSP
2017-01-14 20:00
SOG - Corpral
2017-01-08 20:00
Erik Kalle - Skyttesoldat Ksp 90
2017-01-07 20:00
Bamse - Skytt
2017-01-05 20:00
Zebra Team - Radiooperatör
2016-12-21 20:00
GM - Nikke
2016-12-18 20:00
ALFA 1-2 - Stf. Gruppchef
2016-12-17 20:00
Gabons militär - Kapten
2016-12-11 20:00
Vadim 5 Alfa - Ksp-skytt (PKP)
2016-12-10 20:00
Force U - Skytt (M1 Garand)
2016-12-04 20:00
Zulu - Plutonsledning - Plutonchef
2016-12-03 20:00
SMERCH-1 - Pionjär
2016-11-30 20:00
GM - Nikke
2016-11-27 20:00
HMS Stockholm - Fartygschef
2016-11-26 20:00
Vråken - Grp C Vråken
2016-11-18 20:00
Kolbasa - Skytt
2016-11-15 20:00
Dagger two - Rifleman
2016-11-13 20:00
Skyttegrupp Ett - Skyttesoldat
2016-11-12 20:00
SAS Team two - Operator (Rifle)
2016-11-09 20:00
Grön - Soldat (Demo)
2016-11-06 20:00
ALFA 1-2 - Stf. Gruppchef
2016-11-04 20:00
Downed Pilot - Nikke
2016-10-30 20:00
Filip Adam - Skytt Ksp 90
2016-10-29 20:00
Lightning 1- 2 - Rifleman AT
2016-10-25 20:00
Team Alpha - AT Operator
2016-10-23 20:00
Erik Bertil (skytte) - Ksp-skytt
2016-10-21 20:00
Larmcentralen - Nikke
2016-10-17 19:00
Krigare - Sverige
2016-10-16 20:00
Vagn Ett (Ledningsvagn) - Vagnförare
2016-10-15 20:00
Filip Adam - Stf.Gruppchef
2016-10-09 20:00
Erik Adam (Skytte) - Skyttesoldat
2016-10-08 20:00
Bravo Quebec (3x Strv 102) - FB = Vagnschef
2016-10-07 20:00
Bravo 1-1 - Skyttesoldat
2016-10-03 20:00
SOG Grupp - Operatör
2016-10-02 20:00
Plutonsledning - Plutonchef
2016-10-01 20:00
Adam - Soldat
2016-09-28 20:00
Team Wolf - Rifleman
2016-09-25 20:00
Alpha 1-1 - KSP
2016-09-21 20:00
Zeleny - Skyttegrupp - Stf gruppchef
2016-09-18 20:00
2:a skyttegrupp - Gruppchef (AK4)
2016-09-17 20:00
Tanoa Police Department Special Action Team - Polischef
2016-09-07 20:00
Zeleny - Skyttegrupp - Skyttesoldat
2016-09-04 20:00
Zulu - Plutonsledning - Plutonsjukvårdare
2016-09-02 20:00
Team Sötsaker - Soldat
2016-08-28 20:00
Stab - Signalist
2016-08-27 20:00
Delta Force - Operatör
2016-08-21 20:00
Stab - Politisk Officer
2016-08-20 20:00
Syndikat - Ledare
2016-08-17 20:00
Bravo - Grp C
2016-08-14 20:00
Grupp Två - Sjukvårdare
2016-08-07 20:00
Báifàn - Sjukvårdare
2016-08-06 20:00
Wehrmacht grupp ett - Skyttesoldat
2016-08-05 20:00
- Krigare
2016-08-01 20:00
US Army Squad 1 - Gruppchef Kpist
2016-07-30 20:00
Special Action Team - Chef
2016-07-17 20:00
Team 2 - Skytteslusk
2016-07-16 20:00
Frihets kämpar - Läkare
2016-07-15 20:00
Erik Kalle - Motståndsledare - Sjukvårdare
2016-07-14 20:00
Grupp Ett - SOG Operatör
2016-07-10 20:00
Báifàn / Alpha / Alfa - Plutonchef ELLER gruppchef (grt)
2016-07-03 20:00
Hunter 2-1 - SEAL Operatör
2016-07-02 20:00
Aircav Plt - Sjukvårdare
2016-06-30 20:00
Echo India - Team Leader
2016-06-26 20:00
Gamemaster - Nikke
2016-06-21 20:00
Warlord - UAV Operator
2016-06-15 20:00
Team two (Assault) - Team Leader
2016-06-12 20:00
Stick 3 - MAG-skytt
2016-06-10 20:00
UB6 - Maskinist (motorrum)
2016-06-09 20:00
Anrop Turistbyrå - Turist
2016-06-08 20:00
Spetnaz Team Kodiak - Rifleman (Underrättelse officer)
2016-06-05 20:00
Grupp Ett - Ställföreträdande Gruppchef
2016-06-03 20:00
Fireteam One - Corpsman
2016-06-01 20:00
Spetsgruppa Dmitrij 6 - Operatör / förare BMP
2016-05-29 20:00
Krypton 2 - Vagnsförare
2016-05-22 20:00
Delta - Chef robotgrupp (Humvee TOW)
2016-05-15 20:00
Storm 1 - Gruppchef
2016-05-08 20:00
Vagn ett (stab) - Inbäddad SVT reporter.
2016-05-06 20:00
NAVY SEAL - Operatör
2016-05-01 20:00
Echo Alpha - StäffGrpC
2016-04-26 20:00
Gator 1-3 - Pilot
2016-04-22 20:00
gamemaster - Gamemaster
2016-04-19 20:00
GOLF ALPHA - Skyttesoldat (RB 56 Skytt)
2016-04-17 20:00
Vagn två - Vagnsförare
2016-04-15 20:00
Erik Kalle - Motståndsledare - Fältarbetare
2016-04-10 20:00
Stab - Sjukvårdare
2016-04-08 20:00
Särskilda Operations Gruppen - Operatör
2016-04-06 20:00
Golf Alpha - Skyttesoldat (Pskott 86)
2016-04-05 20:00
Blacksun One - Operatör
2016-04-03 20:00
Hotel Alpha - Ksp.ass
2016-04-02 20:00
Erik Adam - Stf Grp C
2016-03-27 20:00
Radius - KSP Ass
2016-03-19 18:00
Deltagare - Deltagare
2016-03-16 20:00
Filmteam - Skådespelare
2016-03-15 20:00
Grupp 1 - Stf Gruppchef
2016-03-14 20:00
Stab - Sjukvårdare
2016-03-12 20:00
Stalker 1 - Fältarbetare
2016-03-11 19:00
I Gud mitt hopp - Drottning Kristina
2016-03-07 20:00
- Nikke
2016-03-06 20:00
Hotel Alpha - Stf Leader
2016-02-27 20:00
Fria Krigare - Soldat
2016-02-26 20:00
Team Two - Operatör
2016-02-21 20:00
Dagger 1 - Skytt
2016-02-19 20:00
Kriminell B-styrka (Bör ha viss kunskap om Zeus) - Kriminell
2016-02-16 20:00
Grupp ett - Special Forces Soldier
2016-02-14 20:00
Grupp ett - Skyttesoldat
2016-02-08 20:00
Adam 1-1 - Operatör
2016-02-07 20:00
Strf 90 - 1 - Soldat (Ksp 90)
2016-02-06 20:00
Grupp ett - Skyttesoldat
2016-01-30 20:00
Takistans Folkmilis - Underbefäl
2016-01-24 20:00
Grupp ett (Skytte) - Ställföreträdande gruppchef
2016-01-23 20:00
Grupp ett - SEAL
2016-01-18 20:00
Spelare - Spelare
2016-01-17 19:45
Team Charlie - Leader
2016-01-16 20:00
Grupp ett BTR80 - Skyttesoldat
2016-01-15 20:00
Fredagslirare -
2016-01-08 20:00
Team Hades (Spaning och Understöd) - Sjukvårdare
2016-01-07 20:00
2nd Grupp/Skytte (Anrop) - Skyttesoldat
2016-01-03 19:30
Gustav Adam - StäffGrpChef
2016-01-02 20:00
Räddnings styrka - Skyttesoldat
2015-12-30 20:00
HKP 16 besättning - Navigatör
2015-12-21 20:00
CIA - Agent
2015-12-20 20:00
Skyttegrupp ett - Gruppchef M16
2015-12-18 20:00
Intresserade - intresserad
2015-12-14 20:00
First Squad - Stormtrooper
2015-12-11 20:00
Viper one - Operatör (Skytte)
2015-12-08 20:00
Befälhavare - Befälhavare
2015-12-06 20:00
Skyttegrupp ett - Sjukvårdare
2015-12-01 20:00
Copper Green - Skytte
2015-11-29 20:00
SOG grupp Tiger 1-1 - Fältarbetare
2015-11-27 20:00
Poliser - Polis
2015-11-23 20:00
Razor Team - Operatör
2015-11-21 19:00
Hemvärnsmän - Soldat
2015-11-09 20:00
Team Dalahäst - Gruppchef
2015-11-03 20:00
Polis befäl - Nikke
2015-10-30 20:00
Tjänstgörande befäl - Nikke
2015-10-27 20:00
Tjänstgörande befäl - Nikke
2015-10-25 20:00
ECHO BRAVO - Skyttesoldat
2015-10-23 19:05
1st Section - Spartan One - Team Leader, Team Red
2015-10-20 20:30
Intresserade - intresserad
2015-10-19 20:00
Wolverines - Nikke
2015-10-17 20:00
Hitman 1 - Operatör
2015-10-11 20:00
Grupp ett - Sjukvårdare
2015-10-10 20:00
team2 - ledare
2015-10-04 20:00
Stab - Sjukvårdare
2015-10-03 20:00
Urban Johan - Skytt (Urban Johan etta)
2015-09-28 20:00
Ludvig Adam - Medic
2015-09-25 20:00
354th Fighter Squadron - A-10 pilot
2015-09-21 19:30
Anropare -
2015-09-20 20:00
WOLF - Operatör
2015-09-18 20:00
Frivilliga - frivillig krigare
2015-09-12 20:00
Romeo Three - Spotter
2015-09-11 20:00
Special Forces - Spelare
2015-09-08 20:00
Warriors - Spelare
2015-09-06 20:00
EA - KSP90
2015-09-04 20:00
Befäls grupp - Operations befäl
2015-08-27 20:00
Filip Kalle - Fältarbetare
2015-08-20 20:00
Team One - Soldat
2015-08-16 20:00
Narcos - Narco
2015-08-15 20:00
Wolf Team - Operator
2015-08-14 20:00
Utrikesdepartementet - Ambassadör Nikke
2015-08-07 20:00
Lednings Grupp - Sjukvårdare
2015-08-02 20:00
Charlie 1 - 1 - AT/Rifle
2015-07-29 20:00
Erik Kalle - Jägargrupp - KSP-skytt
2015-07-25 20:00
Siren One - Operatör
2015-07-24 21:00
Intresserade -
2015-07-22 20:00
Alpha 1 - Skyttesoldat
2015-07-19 20:00
Beowulf 1 - SEAL Rifleman
2015-07-18 20:00
WOLF - Operatör
2015-07-17 20:00
CIA - Agent Nikke
2015-07-15 20:00
Filip-Adam - Medic
2015-07-14 20:00
Speshul Forces - Operatör
2015-07-12 20:00
Zebra 1-2 - Skyttesoldat
2015-07-11 20:00
Sabre team - Operatör
2015-07-10 20:00
Deltagare -
2015-07-05 20:00
Delta Force Operators - Operatör
2015-07-04 20:00
Gustav Adam - GruppChef
2015-06-21 20:00
Alpha 1-1 - Soldat
2015-06-14 20:00
Grupp ett (Skytte) - Skyttesoldat AT
2015-06-13 19:45
Alpha Quebec - Skarpskytt
2015-06-12 20:00
Spelare - Spelare
2015-06-07 19:00
Echo-Alpa - KSP90
2015-05-31 20:00
US Spec Ops - Operatör
2015-05-16 19:45
ORCH - Operatör
2015-05-10 19:45
SAURON - Operatör
2015-05-09 20:00
USMC Echo-Alpha - Soldat A
2015-05-03 20:00
Sauron (Stab) - Operatör (Underrättelse ansvarig)
2015-04-24 20:00
Hagel (Understödsgrupp) - PK-Laddare
2015-04-12 20:00
VI som är säkra - Söndagskrigare
2015-04-11 21:00
Spartans - Epsilon
2015-03-28 20:00
Spec ops team - Operator
2015-03-22 20:00
Foxtrot Alpha - Skyttesoldat AT
2015-03-21 20:00
Kilo Bravo - Operatör
2015-03-20 20:00
FREDAGSMYS!!! - Chokladcrisps
2015-03-19 20:15
Foxtrot India - Sjukvårdare
2015-03-15 20:00
Spartan 1-1 - Skytte soldat
2015-03-14 20:00
Hastati 1-1 - Skarpskytt
2015-03-12 20:00
Shark 2 - Agent
2015-03-08 20:00
Alpha Sierra - Skytt
2015-03-06 21:00
Kilo 1-3 - GRG Skytt
2015-02-25 20:00
Sabre Team - Teamleader
2015-02-20 20:00
Opfor - 4
2015-02-15 20:00
Echo Alpha - Soldat
2015-02-14 20:00
Grupp B - Skyttesoldat
2015-02-08 20:00
Nassar 1-1 - Skytte soldat AT
2015-02-06 20:00
Bravo Romeo (Stab) - Fordons Skytt (Strf 90)
2015-02-01 20:00
Echo Alpha - Soldat
2015-01-25 20:00
Bravo Romeo (Stab) - Läkare
2015-01-24 20:00
Vampire 1-1 - SEAL
2015-01-23 20:00
Viper 2 - Medic
2015-01-20 20:00
Charlie - Soldat
2015-01-17 20:00
Bravo 1-1 - Grupp Chef
2015-01-11 20:00
Bravo Romeo (Stab) - läkare
2015-01-04 20:00
Badger one - Skytte soldat
2014-12-23 20:00
Chokladkalendern - Lucka 6
2014-12-17 20:00
Sabre one - Skytte soldat AT
2014-12-10 20:00
Insatsgrupp Latte - Sjukvårdare
2014-12-07 20:00
Hades 1-1 - Autorifleman
2014-12-05 20:00
Mysargänget - Kastilien
2014-11-30 20:00
Grupp två - Skytte soldat RPG-7
2014-11-28 20:00
Mysargänget - Han Solo
2014-11-22 20:00
Bravo 1-1 Assault Team - Rifleman AT
2014-11-14 20:00
- Hund
2014-11-09 20:00
Echo 1-1 - Skytte soldat
2014-10-31 20:00
1st Grupp - Sjukvårdare
2014-10-24 20:00
3e Grupp(Understöd) - Sjukvårdare
2014-10-18 20:00
Hök - Hök 1-3
2014-10-17 20:00
Erik Adam - Pskott 86
2014-10-03 20:00
Bravo 1-1 - Soldat / Mekaniker
2014-10-02 21:00
Soldatpack - Soldatpack
2014-09-28 20:00
Grupp Miley - Stf gruppchef
2014-09-26 20:00
Bravo 1-1 (SWE) - Soldat (förare)
2014-09-21 20:00
Grupa trzech - Advokat
2014-09-12 20:00
Storm ett - BMP skytt
2014-09-07 20:00
Bertil Tvåa - Specialist
2014-09-06 20:00
Gold - Operatör
2014-08-24 20:00
Erik Bertil - Gruppchef
2014-08-22 20:00
Intresserade - Jag kommer
2014-08-21 21:00
Jag vill kriga PVP - Jag kommer
2014-08-17 20:00
Tiberius - Skyttegrupp - Pansarskytt
2014-08-15 20:00
Grupp Två - Spelare
2014-08-12 20:00
Team X-Ray - Team Lead
2014-07-26 14:00
Vi kommer - Kommer
2014-07-18 20:00
Maybebaby - Kanske
2014-07-11 20:00
Intresserade - Intresserad
2014-07-06 20:00
Bravo 1-2 - Ställf gruppchef
2014-07-01 19:00
Echo Alpha - KSP-Skytt
2014-06-29 20:00
Bravo 1-2 - AT Skytt
2014-06-22 20:00
ViP - Paul
2014-06-15 18:00
Delta 1-1 (4h) - Andre Pilot
2014-06-08 20:00
Echo Alpha - Skyttesoldat (KSP)
2014-06-01 18:00
Delta 1-1 (4h) - Fordonsskytt
2014-05-21 20:00
BT - Strvplut - FB skytt
2014-05-18 20:00
Bittersteel 1-2, skyttegrupp - Skarpskytt
2014-05-11 20:00
"SOG-patrullen" - Gruppchef
2014-05-09 20:00
Intresserad - Jag kommer
2014-05-07 20:00
Echo Alfa - Skyttesoldat
2014-05-02 20:00
Recon Detatchment - Auto Rifleman (Scout)
2014-04-29 21:00
Echo Alpha - Skytt
2014-04-27 20:00
Blå 1-1 - Menig Pskott
2014-04-25 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-04-24 19:00
Tango Lima - Operatör
2014-04-17 20:00
Echo-Alpha - Skyttesoldat AT
2014-04-16 20:00
Foxtrot Alfa - Stf gruppchef
2014-04-13 20:00
Helge - Menig
2014-04-11 20:00
Ja jag kommer - Kommer
2014-04-09 19:00
Echo Alfa - Skyttesoldat
2014-04-03 19:59
Echo Alfa - Robotskytt
2014-03-30 20:00
Golf Bravo - Skytt
2014-03-25 20:00
EnögdaJack Spelarna - Varulven
2014-03-23 20:00
Foxtrot Bravo - Skytt
2014-03-21 20:00
Intresserad - Intresserad
2014-03-19 19:00
Foxtrot Kilo - Fallskärmssoldat
2014-03-17 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-03-16 20:00
Oscar Delta - Skytt
2014-03-14 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-02-28 20:00
Intresserad - Intresserad
2014-02-26 19:00
Skölden - Operatör (Laddare)
2014-02-23 20:00
Bravo Company 1-1 V1 - Passagerare
2014-02-19 20:00
Medverkar - Medverkar
2014-02-16 20:00
Bravo Company 1-1 V1 - Passagerare
2014-02-14 20:00
Intresserad - Intresserad
2014-02-09 19:45
Bravo Company 1-2 V2 - Passagerare
2014-02-07 20:00
Blufor 1 - Skyttesoldat
2014-02-02 19:45
Bravo Company 1-2 V2 - Passagerare
2014-01-26 18:30
Bravo Company 1-2 V2 - Furir (pas)
2014-01-22 20:00
Thunder - SpecOps
2014-01-19 19:45
Yankee Echo - Pansarskytt
2014-01-17 19:30
Independent - 1
2014-01-15 20:00
Bravo Hotel - Chef
2014-01-14 19:45
Foxtrot-Alpha - Skyttesoldat AT
2014-01-12 17:30
Juliet (CQB) (2h) - Skyttesoldat
2014-01-11 20:00
Echo-Alpha(Alpha1-2) - Skyttesoldat AT
2014-01-08 19:45
Mike Victor - KSP Skytt
2014-01-05 19:45
Echo - Skyttesoldat
2013-12-29 19:30
Rochelle - Skyttesoldat
2013-12-18 20:00
Foxtrot Bravo - Skyttegrupp - Robot57-skytt
2013-12-15 19:45
Lima Alpha (recon) - Forward Observer (FO)
2013-12-11 20:00
Grupp 4 - Soldat
2013-12-08 19:45
Lima Papa - Skyttesoldat
2013-12-04 20:00
Grupp 4 - Soldat
2013-12-02 20:00
Taggade elever - Elev
2013-12-01 20:00
Lima Quebec - Skyttesoldat
2013-11-29 20:00
Intresserad - Intresserad
2013-11-27 20:00
Golf Sierra - M4 Scorcher - Förare/skytt
Användargrupper
Ansvariga för operationer
Kan administrera Anrops servrar
Logga in
Användarnamn
Lösenord


Inte registrerad användare?
Klicka här för att registrera dig.

Förlorat lösenordet?
Begär ett nytt här.
Servers