Streams
Radiomeddelanden
Avatar Användarnamn Trubb
Användarnivå Användare
Registreringsdatum 2015-09-20 14:55
Senast inloggad 2021-09-18 20:18
Kontaktinformation
Hemsida Gå till
Övrig Information
Hemort Stockholm
Anrop Squad
ArmA3 - Nick Trubb
DCS Moduler
AJS-37 Viggen
Syria Map
Streaming
Statistik
Inlägg i Klotterplanket 756
Skrivna kommentarer 0
Inlägg i forum 217
Skrivna nyheter 0
Skapat operationer 81
Skapade Operationer
2021-04-17 18:00
2021-04-04 19:00
2021-04-01 20:00
2021-03-27 18:00
2021-03-26 19:00
2021-03-19 20:08
2021-01-31 19:00
2020-03-01 19:00
2020-02-22 17:45
2020-02-19 19:00
2020-02-02 19:00
2020-01-04 18:00
2019-07-29 19:30
2019-07-27 20:00
2019-07-10 18:15
2019-05-05 19:00
2019-04-13 18:00
2019-03-23 18:00
2019-02-23 18:00
2019-02-08 20:00
2019-02-03 19:00
2019-01-27 18:20
2019-01-26 20:00
2019-01-13 20:00
2019-01-11 20:20
2018-12-22 20:00
2018-12-21 20:00
2018-12-09 18:20
2018-12-08 20:00
2018-11-25 20:00
2018-11-11 20:00
2018-11-10 20:00
2018-11-08 18:00
2018-10-26 20:00
2018-10-14 19:30
2018-09-15 19:00
2018-09-09 21:00
2018-09-09 20:00
2018-08-25 08:00
2018-08-18 19:01
2018-08-18 19:00
2018-08-07 19:00
2018-08-03 18:00
2018-07-22 20:00
2018-07-15 20:00
2018-07-01 20:00
2018-05-20 21:00
2018-05-20 20:00
2018-05-18 20:00
2018-04-29 20:00
2018-03-18 20:00
2018-02-25 20:00
2018-02-17 19:00
2018-02-16 21:30
2018-02-10 20:00
2018-02-09 20:00
2018-02-04 20:00
2018-01-17 20:00
2017-12-03 20:00
2017-11-24 20:00
2017-11-05 20:00
2017-10-08 20:00
2017-08-06 20:00
2017-07-16 20:00
2017-07-09 20:00
2017-07-07 21:00
2017-07-02 20:00
2017-06-28 20:30
2017-06-04 20:00
2017-05-21 21:15
2017-05-21 20:00
2017-05-07 20:00
2017-04-09 20:00
2017-04-03 20:20
2017-01-27 20:00
2017-01-08 20:00
2016-10-30 20:00
2016-07-17 20:00
2016-06-12 20:00
2016-05-29 20:00
2016-03-27 20:00
Deltagit i Operationer
2021-09-11 17:45
Kilo - UAV Operator
2021-09-05 20:00
Arbetslag 1 - Arbetare
2021-08-21 17:45
Deltagare - Deltagare
2021-08-04 20:00
Kanonmat - Medic
2021-07-03 19:00
Deltagare - Deltagare
2021-06-12 18:00
Alpha 2 - Auto Rifleman (M249)
2021-06-04 19:00
Alpha 2 - Asst. Automatic Rifleman
2021-05-08 18:00
Kilo - Company XO
2021-05-07 20:00
Heli - Pilot
2021-04-25 20:00
Alpha 3 - Ksp-skytt (MG3)
2021-04-18 20:00
Erik Adam - Gruppchef
2021-04-17 18:00
OPFOR | Uppdrag 1 / Uppdrag 2 - Trubb | Tank Liaison Officer / Assistant Machinegunner
2021-04-11 18:00
Deltagare - Deltagare
2021-04-04 19:00
Alpha 3 - Sapper
2021-04-01 20:00
Flygropare - Kaospilot
2021-03-27 18:00
K10 - K15 - Executive Officer
2021-03-26 19:00
Befriare - Pilot
2021-03-20 18:00
Alpha 2 - Machinegunner Assistant
2021-03-19 20:08
Deltagare - Deltagare
2021-03-14 20:00
Alpha 1 - Gruppchef
2021-03-12 18:50
Amfibieskytte - Stridsbåt 90 / Galt x2 - Skyttesoldat
2021-03-06 18:00
Alpha 10 - Senior Cell 2IC
2021-02-24 20:00
Befriare - Pilot
2021-02-21 20:00
T-55 - Vagnchef
2021-02-06 18:00
Kilo - Company Sergeant Major
2021-02-01 20:00
- Pilot
2021-01-31 19:00
Alpha 2 - Sapper
2021-01-29 20:00
- Flygförare
2021-01-23 18:00
USSR - T10 - Platoon Medic
2021-01-22 20:00
INCIRLIK - AJS 37 Viggen
2021-01-16 18:00
Deltagare - Deltagare - Zeus
2020-12-13 19:00
Canned Meat - Pilot
2020-12-11 20:00
2.00 - 64-bit
2020-12-05 18:00
Blufor - Alpha 2 - Team 1 - Team Leader
2020-12-04 20:00
2.00 - Tanks
2020-11-27 20:00
2.00 - 64-bit
2020-11-21 20:00
Rote 4 (ARAK) - Tvåan
2020-11-20 20:00
2.00 - Visual Upgrade
2020-11-18 20:10
Yngve 1 - Yngve 14
2020-11-13 20:00
2.00 - Visual Upgrade
2020-10-17 18:00
Bravo - Stf plutonchef (B15)
2020-10-03 18:00
Bravo 1 - Section Leader
2020-10-02 20:30
2 Troop / 3 Section - LMG
2020-09-27 20:00
Team 2 - Team Leader
2020-09-20 19:40
Phantom 2 (MH-6J) - Pilot
2020-08-28 19:40
Helge Adam - UAV Operatör
2020-08-15 18:00
Deltagare - Deltagare
2020-07-27 20:00
Alpha 2 - Fireteam Leader
2020-07-25 18:00
Alpha 1 - Combat Life Saver
2020-07-04 18:00
OPFOR Zeus - Zeus
2020-06-28 19:00
Filip - Adam | Mekaniserad skyttegrupp | BMP - Stödskytt
2020-06-06 18:00
Alpha 10 (BLUFOR) - Platoon Commander
2020-05-27 19:00
Grupp 2 - Soldat
2020-05-23 18:30
Kilo 10 (BMD-1PK) - Company XO
2020-05-21 19:00
GM - GM
2020-05-17 18:00
Erik Bertil - Kulspruta
2020-05-10 18:00
Lasttestare - Lasttestare
2020-05-06 18:00
Charlie 3 - Commander
2020-04-26 18:00
Boko Haram - Deltagare
2020-04-18 18:30
A10 - FO
2020-04-13 19:00
Dagger 1-1 - Medic
2020-04-04 18:30
B2 - Anrop - TL
2020-03-28 18:00
Alpha 10 - Assistant Mortar 60mm
2020-03-22 20:00
Filip Johan - KSP Skytt - 58
2020-03-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-03-07 20:00
-Strike Team Charlie- - Medic
2020-03-01 19:00
Olympus - Lekledare
2020-02-29 20:00
FA10 - Vagnchef
2020-02-22 17:45
Bravo 10 - Supply Officer | Anrop
2020-02-19 19:00
Deltagande Anropare - Deltagare
2020-02-16 19:00
2:a Grupp - Stf Chef
2020-02-08 18:00
Bravo 10 (Anrop) - Bravo 15 (stf plutonchef)
2020-02-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-02 19:00
Lekledare - Lekledare
2020-01-12 20:00
B-styrka - B-styrka
2020-01-06 19:00
Gustav Adam - GRG - ladd
2020-01-04 18:00
Intresserade - Intresserad
2019-12-29 20:00
Reaper 1 - Pilot - Apache
2019-12-19 20:00
GM - GM
2019-12-14 18:00
Kilo 15 - Company 2IC (Anrop)
2019-12-13 20:00
Grupp B - Team Two
2019-11-24 20:15
Delta 3 - Mortar Team - Mortar crew
2019-11-23 19:00
Bravo 10 - Platoon Signaler
2019-11-17 20:15
Ledningen - Plutonchef
2019-11-17 19:00
Erik Adam - Vagnschef
2019-11-03 20:15
Golf Cesar - Gruppchef
2019-11-03 19:00
Gustav Bertil - Gruppchef
2019-11-02 20:00
Sluskar - Deltagare
2019-10-27 20:00
"Bear" - Sprängspecialist
2019-10-26 18:00
Alpha 3 - Squad leader
2019-10-19 17:45
Deltagare - Deltagare
2019-10-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-12 20:30
Deltagare - Deltagare
2019-10-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-05 18:00
Alpha 3 - Squad leader
2019-09-29 19:00
Första Grupp - Gruppchef (M1 Garand)
2019-09-14 19:00
Insurgent - 4
2019-09-08 19:00
B-styrka - VDV
2019-08-25 19:00
Alpha 2 - Stf Gruppchef
2019-08-04 20:00
Task Force SIGMA-7 - Medic
2019-07-29 19:30
Flyktingar - Flykting
2019-07-28 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-27 20:00
Anropare - Spelare
2019-07-10 18:15
Deltagare - Deltagare
2019-07-07 20:00
Styrka Barzani - Sjukvårdare
2019-06-01 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-05 19:00
Soldater - Soldat
2019-04-29 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-28 19:00
Echo 2 - Pilot
2019-04-27 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-22 19:00
Filip Adam - KSP 90-skytt
2019-04-20 19:00
Intresserade deltagare - Deltagare
2019-04-13 18:00
Finlands sak är vår! - Frivillig
2019-04-07 19:00
Admin - Admin
2019-03-23 18:00
Opfor B10 - Anrop - Platoon RTO
2019-03-17 20:00
Grupp Tre - Gruppchef
2019-03-10 19:00
Admin - Admin
2019-03-03 19:00
Besättningar (Stridsbåt 90) - Första båt Skytt
2019-02-27 20:00
Darkstar - STRIL - Darkstar 1
2019-02-23 18:00
Alpha 10 - Anrops Bidrag till Plutledningen - Forward Observer
2019-02-20 20:15
Strilbois - Darkstar
2019-02-17 19:00
Alpha 3 - Squad Leader
2019-02-10 19:30
Chefer - Chef scenario 1
2019-02-08 20:00
1 grupp - 1/9 grupp
2019-02-03 19:00
Alpha 10 - Medic
2019-02-02 19:45
Kalla Krigare - Kall Krigare
2019-01-27 18:20
Bravo 10 - Ruotsi joukkue - RTO
2019-01-26 20:00
Spanare - Spanare
2019-01-20 20:00
Alpha 4 - Squad Leader
2019-01-18 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2019-01-16 20:00
STRIL - STRIL
2019-01-14 19:00
3rd Section - Combat Life Saver
2019-01-13 20:00
Oscar - ODA 0535 - Medic
2019-01-11 20:20
Fredagsmysare - Gott & Blandat Supersalt
2019-01-05 20:45
Fallskärmshoppare - Fallskärmshoppare
2019-01-04 20:00
Fredagsmysare - B&J Cookie Dough
2018-12-22 20:00
B-team - Trubb
2018-12-21 20:00
Squad - Spelare
2018-12-09 18:20
B2 - Rifle Squad - Squad Leader - Trubb
2018-12-08 20:00
Rekognoseringsgrupp - Spanare
2018-12-02 20:00
Gustav Adam - TL
2018-11-25 20:00
Alpha 10 - Medic
2018-11-18 20:00
Third Section - Teamleader
2018-11-11 20:00
Spelare - Spelare
2018-11-10 20:00
Turister - Trubb
2018-11-08 18:00
Intresserade - Jag kan 8 Dec
2018-11-04 20:00
Vagn Två (Erik Adam) - Vagnchef
2018-10-28 20:00
Charlie - Gruppchef
2018-10-26 20:00
Deltagare - Spelare
2018-10-21 20:00
Grupp två - Ställföreträdande Gruppchef
2018-10-14 19:30
Zemlya | Högre chef - GM
2018-10-12 20:00
Fredagsmysare - Mysbb
2018-10-07 20:00
Assault Team Alpha - Squad Leader
2018-09-30 20:00
Fire Team 1 - Anti Tank
2018-09-27 19:00
3 Section - Bravo 5-3 - LMG Minimi gunner
2018-09-23 20:00
Charlie Squad - Squad Leader
2018-09-21 20:00
Grupp 1 - Soldat
2018-09-17 20:00
Fire Team 1 - Anti Tank
2018-09-16 20:00
Team Rollo - Gruppchef
2018-09-15 19:00
Queen 4 - Medic
2018-09-09 21:00
Viktor Johan - Bataljonschef
2018-09-09 20:00
Viktor Johan - Bataljonschef
2018-09-07 21:00
Fredagsmys - Mysare
2018-09-02 20:00
Grupp Tre - Gruppchef
2018-08-26 20:00
EPSILON 5 - Medic
2018-08-21 20:00
Bravo - Operator
2018-08-18 19:01
B1 - SL
2018-08-18 19:00
A10 - RTO
2018-08-15 20:00
Kappa 7 - Medic
2018-08-12 20:00
Grupp två - Rebell
2018-08-07 19:00
Deltagare - Soldat
2018-08-03 18:00
Deltagare - Soldat
2018-07-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-07-29 20:00
Stridsvagn - Vagnchef
2018-07-28 21:00
Grupp 1 - Deltagare
2018-07-23 20:00
Deltagare - Soldat
2018-07-22 20:00
Skollvaldr - Skollvaldr
2018-07-20 20:00
Deltagare - Soldat
2018-07-18 20:00
GRU Styrka - Operatör
2018-07-08 20:00
Grupp tre - Sjukvårdare
2018-07-04 20:00
Razor 3-1 - Sniper
2018-07-01 20:00
Gustav Adam - Stf Gruppchef | Gul omgång
2018-06-16 20:00
Stridsgrupp Damprop - Stf gruppchef
2018-06-10 20:00
Gustav Kalle - Gruppchef (grt)
2018-06-04 19:00
Skyttegrupp - Stf. GrpC
2018-06-03 20:00
Grupp tre - KSP skytt
2018-05-29 20:00
Gustav Bertil - Ksp 58 Skytt
2018-05-23 20:00
Observatör - Observatör
2018-05-20 21:00
Erik Adam - Gruppchef
2018-05-20 20:00
Gustav Adam - Omgångschef | Blå omgång
2018-05-19 20:00
Första Grupp - Gruppchef
2018-05-18 20:00
SQUAD 1 - Slusk
2018-05-16 19:30
Kadetter - Kadett
2018-05-13 20:00
Plutons ledning - Ställföreträdande plutonschef (Thompson SMG)
2018-05-09 19:00
Befäls elever - 2
2018-05-06 20:00
Kosmos - Ledning - Kosmos 1 - Plutonchef
2018-04-29 20:00
Gustav Bertil - Gruppchef
2018-04-26 20:00
KAPPA 7 - Medic
2018-04-23 19:00
Leopard 2 - Skytt
2018-04-22 20:00
Njord - Gruppchef
2018-04-20 20:00
Ares 1-2 (Kräver DLC) - Platoon Sergeant
2018-04-15 18:00
BMP3 - Skytt
2018-04-08 19:00
FOXTROT - Grk - Chef
2018-04-06 20:00
Deltagare - KSP
2018-03-25 20:00
Grupp Tre - Gruppchef
2018-03-18 20:00
Gustav Bertil - Gruppchef
2018-03-15 20:00
Bravo - Operator / 2IC
2018-03-11 20:00
Grupp tre - Ställföreträdande Gruppchef
2018-03-04 20:00
Pluton Stab - Ställföreträdande plutonschef/JTAC
2018-02-25 20:00
Kalle Johan - GM
2018-02-18 20:00
Grupp 2 - Skyttesoldat
2018-02-17 19:00
Plutonledning - Plutonchef (Game Admin)
2018-02-16 21:30
Plutonledning - Plutonchef (Game Admin)
2018-02-11 20:00
Första Grupp - Gruppchef
2018-02-10 20:00
Platoon HQ - Platoon Leader (GM)
2018-02-09 20:00
Erik Adam - Team 1 Leader
2018-02-08 20:00
Greyhound 1-1 - Mortar Specialist
2018-02-04 20:00
Gustav Adam - Ställföreträdande Gruppchef | Pskott
2018-02-03 18:00
B1 - Team Leader
2018-02-02 19:00
Fria krigare - Krigare
2018-01-31 20:00
Team Bravo - Automaticrifleman
2018-01-28 20:00
Hammer 1-3 - Vagnchef
2018-01-27 19:00
CAS - Pilot
2018-01-26 20:00
Röd - Soldat
2018-01-21 20:00
Stridsvagn - Förare
2018-01-20 19:00
Hammer 1-3 - Förare - Trubb
2018-01-19 20:00
Team Fyodor - Operator AR
2018-01-17 20:00
Spelare - Rebell
2018-01-14 19:00
Anrop Squad 2 - Soldier
2018-01-12 20:00
Livvakts grupp - Skyttesoldat
2018-01-07 20:00
Alpha Sierra - Skytt
2018-01-06 18:00
Anrop - Deltagare
2018-01-03 20:00
Blå Grupp 1 - Soldat
2017-12-30 20:00
Fångar - Fånge
2017-12-27 20:00
Volk tre - Pilot
2017-12-10 21:30
Yankee Bravo Victor - LAV - Gunner
2017-12-10 20:45
Bravo 1-1 - Fireteam - Autorifleman (M249)
2017-12-10 20:00
Skyttegrupp 3 - Stf gruppchef
2017-12-03 20:00
Gideon Kalle - Ryhmän varajohtaja (KES XX)
2017-12-02 20:00
Operators - Operator
2017-11-26 20:00
Bygdens jaktlag - Jägare
2017-11-24 20:00
Deltagare - Anropare
2017-11-19 20:00
Skyttegrupp två - Ställföreträdande gruppchef (MP40)
2017-11-12 20:00
Jägare - Jägare
2017-11-05 20:00
Gustav Bertil | 2x TGB 16 - Gruppchef
2017-10-29 20:00
Team 2 - Team lead
2017-10-15 20:00
Grupp tre - Gruppchef
2017-10-08 20:00
Grupp 1 - StfChef
2017-10-01 20:00
Grupp Tre - Gruppchef
2017-09-24 20:00
Grupp Tre - Gruppchef
2017-09-24 11:00
Whiskey Tango One - 1-3
2017-09-03 21:20
Kirill 3 - PVTGB 2 (UAZ SPG) - Skytt
2017-09-03 20:40
Voda - Understöd - Chef GRK
2017-09-03 20:00
Vadim - grupp 2 - Kulsprutegevärsskytt
2017-08-25 20:00
Cannonfodder - Kanonmat
2017-08-06 20:00
Erik Cesar - Gruppchef
2017-08-04 18:00
Adam-Cesar - KspSkytt
2017-07-26 20:00
Soldater - Stridsparskamrat
2017-07-25 20:00
Teamleader - Marksman
2017-07-16 20:00
Erik Adam - Gruppchef
2017-07-15 20:00
Friviliga - Frivillig
2017-07-10 20:00
SOG grupp - Operatör
2017-07-09 20:00
Eemeli Kalle - Ryhmänjohtaja (KES XX)
2017-07-08 20:00
Red Knights - Machine Gunner
2017-07-07 21:00
Spelare - Patrullerande soldat
2017-07-06 20:00
SOG Team - Prickskytt
2017-07-02 20:00
MUDBUG Red - Gruppchef
2017-06-28 20:30
Spelare - Vilsen soldat
2017-06-25 20:00
1st Section - LMG Gunner
2017-06-24 20:00
Knight 1-2 - Vagnschef
2017-06-11 19:00
Echo Alpha (Strv 122) - Vagnchef
2017-06-04 20:00
Rudolf Johan - Kompanichef
2017-05-28 20:00
Turm (8 cm grk) - Chef
2017-05-25 20:00
Gamma - Pionjär
2017-05-23 20:00
Helikopter piloter - Pilot
2017-05-21 21:15
Foxhound 1 - Skyttegrupp - Gruppchef
2017-05-21 20:00
Foxhound 1 - Skyttegrupp - Gruppchef
2017-05-15 19:00
Rövarband - Bandit
2017-05-14 20:00
Vagn tre - Gruppchef
2017-05-08 20:00
Rövarband - Bandit
2017-05-07 20:00
Rudolf Johan - Kompanichef
2017-05-05 20:00
Whiskey 1 - Pilot Whiskey 1-1
2017-04-27 20:00
Team 2 - EOD
2017-04-24 20:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-20 20:00
Träning - Träning
2017-04-17 20:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-16 20:45
Skyttegrupp 1 - Skarpskytt
2017-04-16 20:00
Understöd - Tung ksp - assistent
2017-04-09 20:00
Bataljonschef - Överste Ulf Henricsson
2017-04-08 20:00
Alpha 2-2 - Trubb
2017-04-06 20:00
Träning - Träning
2017-04-03 20:20
Spelare - Spelare
2017-04-02 20:00
Kråkan - Pilot
2017-03-30 20:00
Träning - Träning
2017-03-26 18:00
Skyttegrupp - Skyttesoldat
2017-03-19 20:00
Stomper 2 (M1A1 Abrams) - Stomper 2-2 "Hand of God" - Vagnchef
2017-03-12 20:00
Alpha 2-2 - Omgångschef
2017-03-05 20:00
Filip Adam - GruppC
2017-03-03 20:00
Huvudrätt - Rester ifrån Taco tisdag
2017-02-26 20:00
Understöd (under kompchefs befäl) - Chef granatkastare
2017-02-23 20:00
Delta - Medic
2017-02-19 20:00
Vadim 5 Beta - Pionjär
2017-02-12 20:00
Littlebird - MH-6 Littlebird (spaningshkp) - Pilot
2017-02-08 20:00
Longbow - Spotter/JTAC
2017-02-05 20:00
Hitman 1 - GruppC
2017-01-29 20:00
Grupp tre (Understöd) - Gruppchef/Signalist
2017-01-27 20:00
Krocktestare - Dummy
2017-01-15 20:00
Filip Ture (Strv122) - Vagnchef
2017-01-08 20:00
Kalle Sigurd - Ställföreträdande Plutonschef
2017-01-07 20:00
Buster - Sjukvårdare
2017-01-05 20:00
Donkey Team - Spanare
2017-01-01 20:00
US Navy Seals Grupp ett - Sniper
2016-12-29 20:00
Spelare - Spelare
2016-12-28 20:00
Transport/CAS - Pilot
2016-12-18 20:00
ZHENYA (Tross) - Pilot
2016-12-16 20:30
Habala Buffel - Lill Hövding
2016-12-16 20:00
De glada Terroristerna - Terrorist
2016-12-11 20:00
Vadim 5 Beta - Pionjär
2016-12-09 20:00
Team 1 - Soldat
2016-12-04 20:00
Bravo - Skyttegrupp 2 - Stf gruppchef / ingenjör
2016-12-03 20:00
PILOT - Pilot
2016-11-27 20:00
Ledning - Prickskytt
2016-11-12 20:00
SAS Team three - Teamleader
2016-11-09 20:00
Röd - Soldat (AR)
2016-11-04 20:00
Bravo Team - Team Leader
2016-10-30 20:00
Gustav Adam (Understöd) - Ställföreträdande Gruppchef
2016-10-28 20:00
Friday - Broccolin
2016-10-23 20:00
Gustav Bertil (grg) - Gruppchef (pskott 68)
2016-10-08 20:00
Alpha Quebec (3x Strv 102) - FA = Forare
2016-10-07 20:00
Piloter - Pilot
2016-10-02 20:00
Bravo - Skyttegrupp 2 - Stf gruppchef / ingenjör
2016-10-01 20:00
Pilot (HKP 16/14) - Pilot
2016-09-28 20:00
Team Bear - Teamleader
2016-09-25 20:00
Alpha 1-2 - Ställföreträdande gruppchef
2016-09-18 20:00
Grg-grupp - Gruppchef
2016-09-15 20:00
Team two - Operator Sniper
2016-09-07 20:00
Zeleny - Skyttegrupp - Ksp-assistent
2016-09-06 20:00
Bradley 1 - Driver
2016-09-04 20:00
Bravo - Skyttegrupp 2 - Stf gruppchef (M203)
2016-08-31 20:00
Alfa - Skyttesoldat
2016-08-28 20:00
Grupp Tre (Understöd) MG42 - Ställföreträdande Gruppchef/Signalist
2016-08-21 20:00
Grupp Tre (Understöd) - Ställföreträdande Gruppchef
2016-07-23 20:00
Eagle Three - Sniper
2016-07-19 20:00
Jägargrupp - Sjukvårdare
2016-07-17 20:00
Prickskyttepar - Pricksytt (SR-25)
2016-07-16 20:00
Frihets kämpar - Frihets kämpe
2016-07-15 20:00
Erik Kalle - Motståndsledare - KSP90-skytt
2016-07-14 20:00
Grupp Ett - SOG Operatör
2016-07-03 20:00
Hunter 2-1 - SEAL Operatör Prickskytt
2016-07-02 20:00
Piloter - Huey 2
2016-06-30 20:00
India November - Platoon Medic
2016-06-29 20:00
Flygvapnet - Pilot
2016-06-26 20:00
SOG grupp - Operatör
2016-06-12 20:00
Fireforce Command - Pilot K-Car
2016-06-05 20:00
Grupp Två - Gruppchef
2016-05-29 20:00
Krypton 1 - Vagnschef
2016-05-22 20:00
Charlie - Skyttesoldat (M203)
2016-05-15 20:00
Storm 2 - Operatör
2016-05-06 20:00
Helikopter - Pilot
2016-05-01 20:00
Golf Alpha - Sjukvårdare
2016-04-28 20:00
MSV - Soldat
2016-04-23 20:00
Indep - Team 1 - Soldier
2016-04-22 20:00
Spelare - Anropare
2016-04-19 20:00
Tango Uniform - Grk skytt
2016-04-17 20:00
Vagn tre - Sjukvårdare
2016-04-10 20:00
Grupp ett (Skytte) - Sjukvårdare
2016-04-06 20:00
Tango Uniform - Grk Skytt
2016-04-03 20:00
Golf Alpha - Sjukvårdare
2016-03-27 20:00
Dawn - Skarpskytt
2016-03-20 20:00
Filip Adam - Ksp-skytt
2016-03-19 18:00
Deltagare - Deltagare
2016-03-18 20:00
Fredagsmys - Spelare
2016-03-15 20:00
Pluton 1 - Sjukvårdare
2016-03-14 20:00
Grupp två - Operatör
2016-03-13 20:00
Delta 1 - Soldat
2016-03-12 20:00
Stalker 1 - Sjukvårdare
2016-03-06 20:00
Echo Alpha - Medic
2016-03-04 20:00
Spelare - Spelare
2016-03-03 20:00
Militär Polis styrkan på ROSÖ - Sjukvårdare
2016-02-27 20:00
Erik Kalle - Motståndsledare - Sjukvårdare
2016-02-26 20:00
Delta Force Recon Team - Operatör
2016-02-21 20:00
Reaper 1 - Sjukvårdare
2016-02-19 20:00
Polismyndigheten på Rosö - Polis pilot
2016-02-14 20:00
Plutonsstab - Sjukvårdare
2016-02-08 20:00
Adam 1-1 - Insatschef
2016-02-07 20:00
K3 - Special Forces - Bravo - Sjukvårdare
2016-02-06 20:00
Grupp ett - Sjukvårdare
2016-01-31 18:00
OPFOR - SOLDATJÄVEL
2016-01-29 19:00
Fredagsmysare - Dill & Gräslök
2016-01-24 20:00
Grupp tre (Understöd) - KSP skytt
2016-01-23 20:00
Grupp tre - SEAL
2016-01-18 20:00
Spelare - Spelare
2016-01-17 19:45
Ledning - Medic
2016-01-15 20:00
Fredagslirare -
2016-01-12 20:00
Deltagare - Kommer
2016-01-10 20:00
Jag kommer! - Anropare
2016-01-08 20:00
Team Hades (Spaning och Understöd) - KSP skytt
2016-01-07 20:00
Plutons HQ - Sjukvårdare
2016-01-03 19:30
Filip Adam - Skytt
2016-01-02 20:00
USAF - Nedskjuten pilot
2015-12-30 20:00
SOG team Adam 1-1 - Operatör (Sjukvårdare)
2015-12-21 20:00
Delta Force - Operatör
2015-12-20 20:00
Skyttegrupp ett - Soldat M16 Sjukvårdare
2015-12-14 20:00
First Squad - Stormtrooper
2015-12-06 20:00
Skyttegrupp två - Sjukvårdare
2015-11-29 20:00
SOG grupp Tiger 1-1 - Prickskytt
2015-11-23 20:00
Sabre Team - Prickskytt
2015-11-21 19:00
Hemvärnsmän - Soldat
2015-11-03 20:00
Prickskytte team - Prickskytt
2015-11-01 20:00
Festare - Party guy
2015-10-30 20:00
Grupp ett - Gruppchef
2015-10-27 20:00
team ett - Gruppchef
2015-10-25 20:00
FOXTROT BRAVO - KSP skytt
2015-10-24 19:00
2-2 Squad - 2-2 Squad Medic
2015-10-20 20:30
Intresserade - intresserad
2015-10-19 20:00
Wolverines - Frihetskrigare
2015-10-18 19:00
2-2 Alpha - 2-2 Alpha Autorifleman
2015-10-17 20:00
Hitman 2 - Operatör
2015-10-16 21:00
Bear - Ksp-skytt
2015-10-11 20:00
Grupp tre - KSP skytt
2015-10-03 20:00
Filip Rudolf - KSP
Användargrupper
Ansvariga för operationer
-
Kan administrera Anrops servrar
Logga in
Användarnamn
Lösenord


Inte registrerad användare?
Klicka här för att registrera dig.

Förlorat lösenordet?
Begär ett nytt här.
Servers