Streams
Radiomeddelanden
Avatar Användarnamn JoelBitar
Användarnivå Användare
Registreringsdatum 2011-02-04 21:12
Senast inloggad 2021-07-22 16:00
Övrig Information
Hemort Någonstans mellan Finarvas och Armandur
Anrop Squad
ArmA3 - Nick JoelBitar
ArmA2 - Nick Joel
OFP - Nick JoelBitar
DCS Moduler
AJS-37 Viggen
AV-8B Night Attack S/VTOL
Black Shark 2
Combined Arms
F-14 Tomcat
F-16C Viper
F-5E Tiger II
F/A-18C Hornet
Flaming Cliffs 3
M-2000C
Mi-24P Hind
Mi-8MTV2 Magnificent Eight
MiG-19P Farmer
NEVADA Test and Training Range Map
Persian Gulf Map
SA342 Gazelle
Syria Map
Streaming
Statistik
Inlägg i Klotterplanket 273
Skrivna kommentarer 7
Inlägg i forum 302
Skrivna nyheter 0
Skapat operationer 6
Skapade Operationer
2021-01-22 20:00
2020-09-17 20:00
2020-08-27 20:00
2020-02-28 19:00
2020-02-12 20:00
2019-09-08 11:00
Deltagit i Operationer
2021-07-05 20:00
AT-1 - Gunner
2021-07-03 19:00
Deltagare - Deltagare
2021-06-22 20:00
Spelare - Stoyan Jakotych
2021-06-12 18:00
Alpha 2 - LAT Rifleman
2021-06-04 19:00
Alpha 2 - Team Leader
2021-05-24 19:00
Insurgenter - Insurgent
2021-05-21 20:00
Fredags mys - Jag är här för att spela
2021-05-16 20:00
Livoniska nationalgardet - Nationalgardist
2021-05-15 18:00
Mike Force - Deltagare
2021-05-14 20:00
Team Two - Pointman
2021-05-09 20:00
Get some - Get some
2021-05-08 18:00
Bravo 1 - Rifleman
2021-05-07 20:00
Team One - Point man
2021-05-03 20:00
Bravo-3 - Gunner
2021-04-27 21:30
Kalla krigare - Spec Ops
2021-04-25 20:00
Alpha 3 - Skyttesoldat (P-skott)
2021-04-23 20:00
Fredagsspeldeltagare - Fredagsspeldeltagare
2021-04-18 20:00
Gustav Adam - Skyttesoldat(P-skott)
2021-03-27 18:00
Bravo 1 - Marksman | Pskott
2021-03-26 19:00
Befriare - Pilot
2021-03-20 18:00
Alpha 2 - Submachinegunner (Yefreitor)
2021-03-19 20:08
Deltagare - Deltagare
2021-03-14 20:00
Alpha 2 - Gruppchef
2021-03-08 20:00
Operatörer - Operatör
2021-03-06 18:00
BLUFOR - Romeo 2 - Helikopterpilot
2021-02-24 20:00
Befriare - Pilot
2021-02-15 20:00
Bravo - Medium MG
2021-02-13 18:00
Alpha 2 - Autorifleman
2021-02-12 20:00
- Pilot
2021-02-06 18:00
Alpha 1 - Section Leader
2021-02-05 20:00
- Pilot
2021-02-01 20:00
- Pilot
2021-01-31 19:00
Alpha 2 - Squad Leader
2021-01-29 20:00
- Flygförare
2021-01-28 21:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-23 18:00
USSR - V10 (T26 1933) - Commander
2021-01-22 20:00
INCIRLIK - AV-8B II N/A
2021-01-16 18:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-14 21:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-09 18:00
Bravo 2 - Team Leader
2020-12-21 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-12-13 19:00
Patrullen - Patrull Ledare
2020-12-11 20:00
2.00 - Laws of War
2020-12-10 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-12-06 20:30
3 Troop / 1 Section - Section 2iC
2020-12-05 18:00
Blufor - Alpha 2 - Team 2 - Autorifleman
2020-12-04 20:00
2.00 - Contact
2020-11-27 20:00
2.00 - Task Overhaul
2020-11-26 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-11-21 20:00
Rote 4 (ARAK) - Ettan
2020-11-20 20:00
2.00 - Old Man
2020-11-18 20:10
Yngve 1 - Yngve 13
2020-11-15 17:00
3rd Squad (Anrop) - Team Leader
2020-11-13 20:00
2.00 - Old Man
2020-11-12 20:00
Erik Adam - Skyttesoldat KSP90
2020-11-11 20:00
Uzi 14 - Cold Start - Uzi 14 Pilot
2020-11-08 17:00
Missile Section (FV432/3) - Deputy Section Leader
2020-11-07 19:30
Drogenkartell "Das Syndikat" - Team Beta - Rifleman
2020-11-04 20:00
VMA 214 - AV-8B - Strike - Pontiac 51
2020-10-31 19:45
Grupp - Stf. Gruppchef
2020-10-26 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-24 12:00
Flygare - Jag vill flyga
2020-10-23 20:00
Rammat David - F 16 TGP , Bomber
2020-10-22 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-18 20:00
Team 2 - Soldat
2020-10-17 18:00
Bravo 2 (Anrop) - Ksp-skytt / fältarbetare
2020-10-13 19:00
Operatörer för Coop - Operatör
2020-10-08 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-04 19:40
Alpha 1 - TL
2020-10-03 18:00
Bravo 1 - Rifleman
2020-10-02 20:30
2 Troop / 3 Section - Engineer
2020-09-27 20:00
Team 2 - Demolitions Expert
2020-09-24 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-21 20:00
Foxtrot - Pilot
2020-09-20 19:40
Ghost 1 (MH-60L) - Pilot
2020-09-19 20:00
Charlie - Soldat PV(Kasapanos)
2020-09-17 20:00
GATOR 1 - AV-8B SEAD/STRIKE - Gator 1-1
2020-09-09 20:00
F14 - Pilot
2020-09-05 18:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-04 20:00
Hawk - Oleg Smirnov
2020-09-03 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-01 20:00
AV 8B GROUND ATTACK - Pilot
2020-08-30 20:00
Team 2 - Marksman
2020-08-27 20:00
Operatörer - Operatör
2020-08-22 20:00
Dagger 1 - Dagger 1-2
2020-08-10 20:30
Piloter och RIO:s blandat - Flygförare
2020-08-03 20:00
Intresserade - Intresserad
2020-07-30 20:00
Operatörer - Operatör
2020-06-08 20:00
Delta - Squad Leader
2020-06-07 20:00
Scout Alpha - Driver
2020-06-05 20:00
Flygförare - Intresserad
2020-05-23 18:30
Reserver - Reserv
2020-05-09 19:00
Marsoc - Operator
2020-05-04 20:00
Group 1 - Rifleman
2020-05-03 20:00
Övriga roller (ATGM, Engineer, Heli, Recon) - Recon lead
2020-04-23 20:00
F-14B - Pilot
2020-04-18 18:30
A2 - AT
2020-04-06 20:00
Alpha - Teamleader
2020-04-04 18:30
B3 - Anrop + AFI - MG Asst
2020-03-28 18:00
Alpha 1 - Rifleman AT ILAW
2020-03-21 19:00
intresserade - intresserad
2020-03-07 20:00
Reserver - 1a
2020-03-02 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-03-01 19:00
Alpha 2 - Rifleman
2020-02-28 19:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-22 17:45
Reserver - Om du är osäker på om du kan delta - Reserv
2020-02-21 20:30
Deltagare - Deltagare
2020-02-17 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-12 20:00
DEltagare - Helikoptercosplay
2020-02-02 19:00
Foxtrot 1 - Pilot | Roteetta
2020-01-29 20:00
Piloter - Pilot
2020-01-27 19:30
Piloter - Pilot
2020-01-26 20:00
3:e grupp - Fältarbetare
2020-01-12 20:00
B-styrka - B-styrka
2020-01-04 18:00
Intresserade - Intresserad
2019-12-29 20:00
Alpha 2 - Demo Specialist
2019-12-22 20:00
Janssons Frestelse - JulBock
2019-12-20 20:15
Colt Flight (F-14) - CAP Escort - Colt 2 (Pilot)
2019-12-19 20:00
Specialstyrka 73 - Soldat
2019-12-14 18:00
Bravo 2 - Anrop - Squad Leader
2019-12-13 20:00
Grupp A - Team One
2019-12-11 20:00
SEAD Package - Weasel 1
2019-12-04 20:15
Piloter - Pilotbosse
2019-12-02 20:00
Alpha Recon - Leader
2019-11-24 20:15
Delta 4 - Engineer Team - Engineer
2019-11-23 19:00
Bravo 2 - Assault Pioneer
2019-11-17 20:15
2a Grupp - Skyttesoldat (P-skott 86)
2019-11-17 19:00
Filip Adam - Skytt
2019-11-03 20:15
Cesar Qvintus - Plutonchef
2019-11-03 19:00
Bertil Qvintus - Stf.Plutonchef
2019-10-27 20:00
Illegalister - Gruppchef
2019-10-24 19:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-20 19:00
Alpha 1 - Skyttesoldat
2019-10-19 17:45
Deltagare - Deltagare
2019-10-17 20:00
Spelare - Deltagare
2019-10-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-10 19:00
Kommunister - Kommunist
2019-09-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-29 19:00
Första Grupp - Skyttesoldat (M1 Garand)
2019-09-21 22:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-21 18:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-14 19:00
Insurgent - 2
2019-09-08 19:00
B-styrka - VDV
2019-09-08 11:00
Folk som uttalar det GIF - GIF
2019-08-25 19:00
Alpha 2 - Gruppchef
2019-08-17 17:30
Deltagare - Deltagare
2019-08-10 18:00
Deltagare - Deltagare
2019-08-04 20:00
Team 2 - Operator (Support)
2019-07-29 19:30
Flyktingar - Flykting
2019-07-28 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-27 20:00
Anropare - Spelare
2019-07-25 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-22 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-07 20:00
1:a grupp - Krigare (RPG)
2019-06-16 20:30
Bravo Anti-Tank - Leader
2019-06-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-06-01 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-26 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-19 17:45
Deltagare - Deltagare
2019-05-17 20:00
Blue Team - SWAT Operator
2019-05-12 19:00
Zvezda 1 - Motoriserad skyttegrupp - Förare BTR-60
2019-05-05 19:00
Soldater - Soldat
2019-04-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-29 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-28 19:00
Alpha 2 - Ställföreträdande gruppchef
2019-04-20 19:00
Intresserade deltagare - Deltagare
2019-04-17 20:00
Gypsy 1-1 - RIO
2019-04-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-07 19:00
Echo 2 - Recon team [Anrop] - Recon
2019-04-03 20:00
F-14B - Pilot
2019-03-27 20:00
F-14 - Pilot
2019-03-23 18:00
Bravo 1 - Anrop/AFI - Machine Gunner Assistant
2019-03-20 20:00
Gypsy 1-1 - Flight Lead - Pilot
2019-03-17 20:00
Grupp Tre - Skyttesoldat
2019-03-13 23:59
Pilot - Maverick
2019-03-10 19:00
Hotel 2 - ATGM helicopter - Pilot
2019-02-27 20:00
Enfield - ??? - F-5E - Enfield 1-1
2019-02-20 20:15
Flybois - Enfield 5-1 F-5E-3
2019-02-17 19:00
Alpha 1 - Team Leader [Fire Team 1]
2019-02-10 19:30
Deltagare - Deltagare
2019-02-06 20:00
Yngve Röd - Anti Ship Strike - Yngve 2
2019-02-03 19:00
Extraplatser - Slusk
2019-02-02 19:45
Kalla Krigare - Kall Krigare
2019-01-25 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2019-01-21 20:00
PACT - German Democratic Republic
2019-01-20 20:00
Alpha 3 - Reserv 5
2019-01-18 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2019-01-16 20:00
F/A-18C Hornet - WARHAWKS 1-1
2019-01-09 20:00
F/A-18C Hornet - VMFA-323 "Death Rattlers" 1-1
2019-01-05 20:45
Fallskärmshoppare - Fallskärmshoppare
2019-01-04 20:00
Fredagsmysare - Ostkrokar
2019-01-02 20:00
F/A-18C Hornet - Gypsy 1-1
2018-12-30 20:00
Sugar Love - Captain
2018-12-16 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-12-09 18:20
B2 - Rifle Squad - Machinegunner - JoelBitar
2018-11-11 20:00
Spelare - Spelare
2018-10-21 20:00
Grupp Ett - Skyttesoldat (Pskott)
2018-10-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-10-14 19:30
Kosmos 2 | Skyttegrupp - Förare BTR
2018-10-12 20:00
Fredagsmysare - Mysbitar
2018-10-07 20:00
AAF MAT Team - Medium Anti-tank
2018-09-30 20:00
Fire Team 2 - Fireteam Lead
2018-09-27 19:00
Merlin 1-2 - Co-Pilot
2018-09-23 20:00
Able Squad - Assistant Autorifleman
2018-09-21 20:00
Blufor - Blue
2018-09-17 20:00
Fire Team 2 - Scout
2018-09-16 20:00
Team Floke - Gruppchef
2018-09-09 20:00
Kalle Johan - Plutonchef
2018-09-02 20:00
Grupp Ett - Gruppchef
2018-08-21 20:00
Alpha - Operator
2018-08-20 20:00
Piloter - Flygförare
2018-08-18 19:01
B1 - TL
2018-08-18 19:00
A1 - TL
2018-08-15 20:00
Team 3 - Operator (marksman)
2018-08-07 19:00
Deltagare - Soldat
2018-08-03 18:00
Deltagare - Soldat
2018-07-31 21:00
Deltagare - Deltagare
2018-07-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-07-29 20:00
Extra platser - Extra
2018-07-22 20:00
Svipall - Farb-man
2018-07-18 20:00
GRU Styrka - Gruppchef
2018-06-08 20:00
Squad 1 - Soldat
2018-05-28 20:10
Squad 1 - Tapper soldat
2018-05-20 21:00
B-styrka - Joelbitar
2018-05-20 20:00
B-styrka - Joelbitar
2018-05-06 20:00
Reservplatser - Reserv
2018-04-22 20:00
Hugin - Underrättelsesoldat 1
2018-04-17 20:00
AAAAAA JAG VILL VARA MED - SPELARE MED ATTITYD
2018-02-25 20:00
Erik kalle - Skyttesoldat | Rb 57
2018-02-24 18:00
A3 - RIFLE
2018-02-16 21:30
"cas" - Pilot
2018-02-10 20:00
Logistics - Engineer
2018-02-09 20:00
Xerxes Adam - Demolition Expert
2018-02-03 18:00
B1 - Riflemen
2018-02-02 19:00
Fria krigare - Krigare
2018-02-01 19:37
Anrops flygvapen - Pilot
2018-01-28 20:00
Recon - Recon
2018-01-27 19:00
CAS - Pilot
2018-01-26 20:00
Röd - Soldat
2018-01-24 20:30
SOG - Operatör
2018-01-21 20:00
Recon - Wolverine 3 - Reserv
2018-01-20 19:00
Hammer 1-3 - Skytt - Joelbitar
2018-01-17 20:00
Spelare - Rebell
2018-01-07 20:00
Foxtrot Alpha - Vagnchef
2018-01-06 18:00
Anrop - Deltagare
2017-12-03 20:00
Gideon Kalle - Kranaatinheittimen ampuja avustaja
2017-10-28 19:00
Intresserade - Intresserad
2017-10-08 20:00
Grupp 1 - Chef
2017-09-29 20:00
Heikki - Alikersantti - Fältarbetare
2017-09-24 20:00
Grupp Två - Skyttesoldat AT
2017-09-24 11:00
Whiskey Tango One - 1-11
2017-07-02 20:00
MUDBUG Red - Skyttesoldat (AT)
2017-05-27 20:00
Understöds Element - Skarpskytt - Kodiak Four
2017-05-25 20:00
Beta - Gruppchef
2017-05-07 20:00
Gustav Cesar - Rbs 55-skytt
2017-01-25 20:00
Deltagare - Spelare
2017-01-21 20:00
Buckeye (Understöd) - Stf
2017-01-15 20:00
Filip Ture (Strv122) - Skytt
2017-01-14 20:00
Gabon - Rifleman
2017-01-07 20:00
Buster - AT-Skytt
2016-12-28 20:00
Transport/CAS - Pilot
2016-12-10 20:00
Force U - Kapten
2016-11-19 20:00
Mållgan 1 (command team) - Squad leader
2016-11-06 20:00
PILOTER - Pilot
2016-10-23 20:00
Gustav Bertil (grg) - Sjukvårdsman (pskott 68)
2016-10-16 20:00
Vagn Ett (Ledningsvagn) - UAV Operatör
2016-10-15 20:00
Filip Adam - Gruppchef
2016-10-09 20:00
Adam Qvintus (Stab) - Prickskytt
2016-10-08 20:00
- CQ = Pansarskyttegruppchef
2016-10-07 20:00
Bravo 3-1 - Sjukvårdare
2016-09-21 20:00
Zeleny - Skyttegrupp - Skarpskytt
2016-09-18 20:00
Grg-grupp - Sjukvårdsman
2016-09-15 20:00
Team two - Team Leader
2016-09-11 19:00
Grupp Tre - Ställföreträdande gruppchef
2016-09-08 20:00
Charlie 1-1 - Corpsman
2016-09-07 20:00
Zeleny - Skyttegrupp - Skarpskytt
2016-09-06 20:00
US Army Mech. Inf. Group 2 - Marksman
2016-09-04 20:00
Bravo - Skyttegrupp 2 - Ksp-ladd
2016-09-01 20:00
Charlie 1-4 - Team Leader
2016-08-28 20:00
Extra soldater (Kommer få spela) - Soldat
2016-08-06 20:00
Wehrmacht grupp två - Ställföreträdande Gruppchef
2016-07-17 20:00
Prickskyttepar - Spotter (Mk13mod5)
2016-06-18 12:00
Länder - Italien
2016-05-29 20:00
Cosmos - Fältarbetare
2016-05-22 20:00
Alpha - Plutonsjukvårdare
2016-05-01 20:00
Golf Alpha - Soldat P-skott
2016-04-28 20:00
MSV - Soldat
2016-04-26 20:00
Särskilda Operations Gruppen - Gruppchef
2016-04-22 20:00
Spelare - Anropare
2016-04-19 20:00
Tango Uniform - Grk skytt
2016-04-17 20:00
Vagn tre - Gruppchef
2016-04-15 20:00
Fria Krigare - Soldat
2016-04-10 20:00
Grupp ett (Skytte) - ställföreträdande gruppchef
2016-04-03 20:00
Hotel Alpha - Stäffgruppchef
2016-03-27 20:00
Dawn - Gruppchef
2016-03-22 20:00
Golf Alpha - Stf Gruppchef
2016-03-19 18:00
Deltagare - Deltagare
2016-03-15 20:00
Grupp 2 - Gruppchef
2016-03-14 20:00
Grupp två - Gruppchef
2016-03-13 20:00
Delta 1 - Team Leader
2016-03-06 20:00
Echo Alpha - Rifleman
2015-05-09 20:00
Media - Journalist
2015-04-12 20:00
VI som är säkra - Söndagskrigare
2015-04-10 20:00
Electric Banana Tajm - Det finns för mycket sånger om kärlek
2015-03-29 20:00
Bravo Foxtrot - Stf. Gruppchef
2015-03-27 19:00
Tyskarna från bryggeriet - Erdinger
2015-03-24 20:07
Spelare - Spelare
2015-03-22 20:00
Hotel Two - Pilot
2015-03-21 20:00
Kilo charlie - Eldledare
2015-03-19 20:15
Zulu Uniform - Andrepilot
2015-03-15 20:00
Spartan 1-1 - KSP Skytt
2015-03-14 20:00
Piloter - Pilot två
2015-03-13 20:00
Shady Business - Spelare
2015-03-08 20:00
Echo Alpha - Vagnchef (Bradley)
2015-03-07 20:00
Spelare - Spelare
2015-03-06 21:00
Kilo 1-2 - Sjukvårdare
2015-03-01 19:00
Ghostrider - Ghostrider 1 / A10 pilot
2015-02-27 20:00
Fredagsmysarna - Dumleklubban
2015-02-22 18:50
Weapon Squad -Spartan Three - Marksman
2015-02-21 18:00
OFP veteranerna - Dimitri Lukin
2015-02-20 20:00
Indep - 5
2015-02-15 20:00
Quebec Alpha (stab) - Plutonchef
2015-02-07 20:00
Nostalgikerna - Aleksei Guba
2015-02-06 20:00
Echo Bravo - Fordons Chef (Strf 90)
2015-02-01 20:00
Quebec Alpha (stab) - Skarpskytt
2015-01-23 20:00
Viper 3 - Heavy Weapons Specialist
2015-01-05 20:00
Andra Grupp - Stf. Gruppchef
2015-01-04 20:00
Badger three - Skytte soldat AT
2014-12-12 20:00
Mysargänget - På
2014-11-22 20:00
Bravo 1-4 Weapons Team - Rifleman AT
2014-11-02 20:00
Fjädern - Stf gruppchef
2014-10-31 20:00
2nd Grupp - RPG-skytt
2014-10-29 20:00
AFRF - Anna - Soldat
2014-10-24 20:00
2nd Grupp(Skyttegrupp) - Skarpskytt
2014-10-17 20:00
Erik Adam - FARB/Förare
2014-10-10 20:00
Piloter - Pilot
2014-09-21 20:00
Grupa jedna - Lökbonde
2014-09-12 20:00
Storm tre - BMP skytt
2014-09-07 20:00
Bertil Tvåa - Skarpskytt
2014-08-24 20:00
Filip Adam - Stf Gruppchef
2014-08-22 20:00
Intresserade - Jag kommer
2014-08-21 21:00
Jag vill kriga PVP - Jag kommer
2014-08-17 20:00
Tiberius - Skyttegrupp - Gruppchef
2014-08-15 20:00
Grupp Två - Spelare
2014-08-12 20:00
Team Alpha - Rifleman/Marksman
2014-08-10 20:00
Grupp fyra - Marksman
2014-07-09 20:00
Berkut ett (Mi-24) - Skytt
2014-06-11 20:00
EA - Gruppchef
2014-04-27 20:00
Blå 1-2 - Menig
2014-01-26 18:30
Bravo Company 1-1 V1 - Krigskorrespondent
2014-01-15 20:00
Alpha Hotel (Patgb 360) - Skytt
2014-01-09 19:30
Inde - 9
2013-12-15 19:45
Xray Lima (stab) - Kompanichef (CO)
2013-12-08 19:45
Reservplatser - Reservplats
2013-12-07 20:00
Intresserade - Ja jag kommer
2013-12-01 20:00
Reservplatser - Reservplats
2013-11-17 20:00
Reservtruppen - Reserv
2013-11-15 21:00
Intresserade - Intresserad
2013-10-18 21:00
Deltagare - Är intresserad
2013-10-13 20:00
Zhenya Mikhail (SPETSNAZ) - Skyttesoldat (AT)
2013-09-08 19:00
Skyttegrupp (Romeo Hotel) - Gruppchef R-H-1
2013-09-01 19:00
Tredje Grupp - Skyttesoldat(PV)
2013-08-18 19:00
Gaston (intel/stab) - Sprängexpert
2013-08-11 19:00
Erik Gustav - SOG Soldat DYK Explosive
2013-07-31 20:00
Echo Alpha - Skyttegrupp - Robotskytt
2013-07-19 12:00
Seglare - MC-ordonnans
2013-06-16 19:00
Yankee Delta - Soldat
2013-04-07 19:00
Mike Lima - Soldat KSP
2013-03-31 20:00
MartinHarald - Stgrch
2013-03-24 19:00
-Echo Alpha- - Robot-Skytt
2013-03-17 19:00
Kompani.Stab - Vice kompanichef
2013-03-15 20:00
Company HQ - Coy.XO
2013-03-10 19:00
A dyk - Adam - Chef
Användargrupper
Ansvariga för operationer
Kan administrera Anrops servrar
Logga in
Användarnamn
Lösenord


Inte registrerad användare?
Klicka här för att registrera dig.

Förlorat lösenordet?
Begär ett nytt här.
Servers