Streams
Radiomeddelanden
Avatar Användarnamn Bestefar
Användarnivå Användare
Registreringsdatum 2014-02-06 19:06
Senast inloggad 2021-07-24 00:55
Anrop Squad
ArmA3 - Nick Bestefar
DCS Moduler
A-10C Warthog
AJS-37 Viggen
Statistik
Inlägg i Klotterplanket 109
Skrivna kommentarer 0
Inlägg i forum 55
Skrivna nyheter 0
Skapat operationer 46
Skapade Operationer
2021-05-21 20:00
2020-11-29 20:00
2020-10-18 20:00
2020-05-27 19:00
2020-04-13 19:00
2019-12-22 20:00
2019-12-13 20:00
2019-03-31 19:00
2018-12-02 20:00
2018-09-21 20:00
2018-05-23 20:00
2018-04-27 20:00
2018-04-17 20:00
2018-01-26 20:00
2017-10-29 20:00
2017-10-06 20:00
2017-08-27 20:00
2017-08-13 20:00
2017-06-09 20:00
2017-06-06 20:00
2017-06-03 21:00
2017-06-03 20:00
2017-05-25 13:00
2016-12-28 20:00
2016-12-16 20:00
2016-12-09 20:00
2016-10-13 20:00
2016-09-02 20:00
2016-08-18 20:00
2016-05-10 20:00
2016-05-07 20:00
2016-04-23 20:00
2016-03-13 20:00
2016-03-06 20:00
2016-02-22 20:00
2016-01-17 19:45
2015-12-12 20:00
2015-12-10 20:00
2015-09-26 07:00
2015-08-20 20:00
2015-07-13 18:00
2015-06-21 20:00
2015-03-12 20:00
2015-02-11 19:45
2015-01-20 20:00
2014-12-10 20:00
Deltagit i Operationer
2021-07-05 20:00
Bravo-2 - Driver
2021-07-03 19:00
Deltagare - Deltagare
2021-06-26 19:00
Delta - Vox Operator
2021-06-22 20:00
Spelare - Sutherland
2021-06-12 18:00
Alpha 2 - LAT Rifleman
2021-06-04 19:00
Alpha 10 - Sapper
2021-05-21 20:00
Fredags mys - Jag är här för att spela
2021-05-16 20:00
Livoniska nationalgardet - Nationalgardist
2021-05-15 18:00
Mike Force - Deltagare
2021-05-14 20:00
Team One - Medic
2021-05-09 20:00
Get some - Get some
2021-05-08 18:00
Bravo 1 - Combat Medic
2021-05-07 20:00
Team One - Medic
2021-05-03 20:00
Recon-2 - Gunner
2021-04-25 20:00
Alpha 3 - Stf gruppchef
2021-04-23 20:00
Fredagsspeldeltagare - Fredagsspeldeltagare
2021-04-18 20:00
Gustav Adam - Gruppchef
2021-04-12 20:00
Logi-2 - Engineer
2021-04-11 18:00
Deltagare - Deltagare
2021-04-04 19:00
Alpha 1 - Sapper
2021-03-20 18:00
Alpha 2 - Rifleman
2021-03-14 20:00
Alpha 2 - Fältarbetare
2021-03-08 20:00
Operatörer - Operatör
2021-03-06 18:00
Alpha 1 - Rifleman
2021-02-26 20:00
Squad - Squad
2021-02-22 20:00
ALPHA 1-3 - Explosive Specialist
2021-02-21 20:00
2:a grupp - Gruppchef
2021-02-15 20:00
Bravo - Squad Leader
2021-02-13 18:00
Alpha 2 - Team 2 Leader
2021-02-06 18:00
Alpha 1 - Team Leader
2021-01-31 19:00
Alpha 3 - Sapper
2021-01-16 18:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-14 21:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-09 18:00
Reserv - Reserv
2020-12-21 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-12-13 19:00
Patrullen - Skyttesoldat(Sprängmedel)
2020-12-10 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-12-06 20:30
3 Troop / 1 Section - Rifleman/AT
2020-11-29 20:00
Observer - Observer
2020-11-20 20:00
2.00 - Contact
2020-11-12 20:00
Erik Adam - Skyttesoldat AK5 + Pskott
2020-11-07 19:30
Drogenkartell "Das Syndikat" - Team Beta - Rifleman
2020-10-26 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-22 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-18 20:00
Glover & Glover - Client
2020-10-17 18:00
Bravo 2 (Anrop) - Gruppchef
2020-10-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-08 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-03 18:00
Bravo 1 - Commander (BMP-3)
2020-09-27 20:00
Team 1 - Breacher
2020-09-25 20:30
Ölsorterna - PILSNER
2020-09-24 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-21 20:00
Foxtrot - Riflemen
2020-09-20 19:40
Reaper 2 (AH-6J) - Pilot
2020-09-05 18:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-04 20:00
Bear - Maksim Turgenev
2020-09-03 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-08-30 20:00
Team 2 - Team Leader
2020-08-27 20:00
Operatörer - Operatör
2020-08-20 21:00
Papa - Team Leader
2020-08-15 18:00
Deltagare - Deltagare
2020-08-13 21:00
Malaysian Army - "13" - Autorifleman
2020-08-03 20:00
Intresserade - Intresserad
2020-07-30 20:00
Operatörer - Operatör
2020-07-27 20:00
Alpha 2 - Riflemen
2020-07-25 18:00
Intresserad men ej säker på deltagande - Reserv
2020-07-23 20:00
Squad - Squad
2020-07-06 20:00
Bravo - Fireteam Leader
2020-07-04 18:00
Intresserade B-styrka - Intresserad
2020-06-18 21:00
Kilo (SWE) - Demolition specialist
2020-06-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-06-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-06-08 20:00
Charlie - MG Assistant
2020-06-07 20:00
2-Bravo - Commander
2020-06-06 18:00
Alpha 10 (BLUFOR) - Platoon Sergeant
2020-05-31 20:00
Alpha Team - Operator (Demolitions Specialist)
2020-05-27 19:00
BlåGul - Ledare
2020-05-21 19:00
Blind Zeus (OPFOR) - Blind Zeus
2020-05-16 19:00
PIRATES - Deltagare
2020-05-09 19:00
Volk - Operator
2020-05-06 18:00
Charlie 2 - Commander
2020-05-04 20:00
Group 1 - Grenadier
2020-04-26 18:00
Boko Haram - Deltagare
2020-04-24 20:15
Anrop Group - i volunteer as tribute
2020-04-18 18:30
A10 - RTO / LOG SL
2020-04-15 18:00
FILIP JOHAN - Strv122 - Skytt
2020-04-13 19:00
Level 5 - Thaumiel
2020-04-09 20:00
Golf Alpha - Squad Leader
2020-04-06 20:00
Alpha - Grenadier
2020-04-04 18:30
B2 - Anrop - MG Asst
2020-03-28 18:00
Alpha 2 - Combat Medic
2020-03-22 20:00
JOHAN URBAN - Plutonchef
2020-03-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-03-07 20:00
Angel(Hkp-16) - Helikopter Pilot (Angel 3)
2020-03-01 19:00
Alpha 1 - Team Leader
2020-02-28 19:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-22 17:45
Bravo 2 - Team Leader | Anrop
2020-02-20 19:00
Gustav Adam - Ksp58-ladd
2020-02-19 19:00
Deltagande Anropare - Deltagare
2020-02-17 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-15 19:00
Flera platser tillgängliga - Intresserad
2020-02-09 15:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-08 18:00
Bravo 2 (Anrop + PHX) - Efreitor (stf gruppchef)
2020-02-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-01-26 20:00
Ledning - Plutonchef
2020-01-23 19:30
Squad - Squad
2020-01-21 16:00
1 - 2
2020-01-18 20:00
SOG Grupp Adam 2-1 - Gruppchef
2020-01-12 20:00
Filip Kalle - Ksp-skytt (Ksp 90)
2020-01-06 19:00
Gustav Adam - GRG - skytt
2020-01-04 18:00
Intresserade - Intresserad
2019-12-22 20:00
Janssons Frestelse - Glögg Nisse
2019-12-14 18:00
Bravo 2 - Anrop - GRG Gunner
2019-12-13 20:00
Grupp A - Team One
2019-12-02 20:00
Alpha Recon - Operator
2019-11-18 20:00
Russia - Bravo - Rifleman
2019-11-05 20:00
Fire Team Charlie 1-1 - Rifleman with M16A1
2019-10-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-08-25 19:00
Alpha 1 - KSP Skytt
2019-08-11 20:00
Team Kossack - Teamleader/Operation commander
2019-08-09 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-08-04 20:00
Team 2 - Operator (Demolition)
2019-07-29 19:30
Flyktingar - Flykting
2019-07-10 18:15
Deltagare - Deltagare
2019-07-07 20:00
3:e grupp - Gruppchef
2019-06-16 20:30
1-Lead - Commander
2019-06-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-06-02 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-06-01 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-25 18:30
Deltagare - Deltagare
2019-05-19 17:45
Deltagare - Deltagare
2019-05-17 20:00
Red Team - SWAT Operator
2019-05-12 19:00
Zvezda 1 - Motoriserad skyttegrupp - RPG-skytt (RPG-7)
2019-05-01 18:00
Grupp 1 - Deltagare
2019-04-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-28 19:00
Alpha 2 - Skyttesoldat
2019-04-20 19:00
Intresserade deltagare - Deltagare
2019-04-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-07 19:00
Stomper 10 - Company CO [Anrop] - Driver
2019-04-05 20:00
Lag 2 - 5
2019-03-31 19:00
Team Three - Grunt
2019-03-23 18:00
Bravo 1 - Anrop/AFI - Sergeant
2019-03-17 20:00
Plutonstab - Sjukvårdare
2019-02-23 18:00
Alpha 4 - Anrop - Antitank Gunner | FAL + Carl Gustav
2019-02-18 19:00
ICEBOX 1-1 (Hkp - understöd/spaning) - Uppdragsspecialist
2019-02-10 19:30
Deltagare - Deltagare
2019-02-08 20:00
1 grupp - 1/9 grupp
2019-02-06 20:00
Yngve Röd - Anti Ship Strike - Yngve 5
2019-02-03 19:00
Extraplatser - Slusk
2019-02-02 19:45
Kalla Krigare - Kall Krigare
2019-01-28 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-01-27 18:20
Bravo 1 - Anrop - Sergeant
2019-01-26 20:00
Spanare - Spanare
2019-01-23 20:00
AJS-37 Viggen Attack - Oden 1-4
2019-01-20 20:00
Alpha 3 - Reserv 6
2019-01-14 19:00
3rd Section - L7A2 Assistant Gunner
2019-01-13 20:00
Alpha - ANA - Medic
2019-01-06 20:00
Grupp B - Gruppchef
2019-01-04 20:00
Fredagsmysare - Magikarp
2018-12-16 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-12-09 18:20
B2 - Rifle Squad - Assistant Machinegunner - Bestefar
2018-12-02 20:00
Person Skydd - HVT
2018-11-16 20:00
Fredagswarlords - Deltagare
2018-11-15 19:00
Warlords - Warlord
2018-11-11 20:00
Spelare - Spelare
2018-11-10 20:00
Turister - Bestefar
2018-10-28 20:00
Zulu - Plutonchef
2018-10-27 18:45
Frivilliga - Omgångschef
2018-10-26 20:00
Deltagare - Spelare
2018-10-21 20:00
Reserver - Reserv Ett
2018-10-07 20:00
AAF MAT Team - Asst. Medium Anti-tank
2018-09-30 20:00
Fire Team 4 - Scout
2018-09-23 20:00
Baker Squad - Autorifleman
2018-09-21 20:00
Grupp 1 - Soldat
2018-09-17 20:00
Fire Team 1 - MG Gunner
2018-09-16 20:00
Team Floke - Operatör
2018-09-15 19:00
Queen 4 - Rifleman
2018-09-09 21:00
Gustav Kalle | Spaningsgrupp - Ksp-skytt | Stridspar 2
2018-09-09 20:00
Erik Kalle - Gruppchef
2018-08-26 20:00
Team 2 - Operator
2018-08-25 08:00
Jag ska dit! - Saknar transport - Bilpoolare
2018-08-21 20:00
Alpha - Operator
2018-08-18 19:01
B2 - CLS
2018-08-18 19:00
A2 - SL
2018-07-28 21:00
Grupp 1 - Deltagare
2018-07-23 20:00
Deltagare - Soldat
2018-07-22 20:00
Ginnarr - Stridssjukvårdare
2018-07-18 20:00
Spelande Reserv - Reservplats
2018-07-12 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-07-08 20:00
Plutonstab - Plutonchef
2018-07-01 20:00
Adam Qvintus - Plutonsjukvårdare
2018-05-29 20:00
Filip Bertil - Gruppchef
2018-05-23 20:00
Instruktör - Blå Gul
2018-05-20 21:00
Gustav Adam - Grg-skytt | Blå omgång
2018-05-20 20:00
Filip Adam - Stridssjukvårdare
2018-05-16 19:30
Kadetter - Kadett
2018-05-06 20:00
Reservplatser - Reserv
2018-04-29 20:00
Extraplatser att fördelas mellan grupperna som BQ anser lämpligt - Skyttesoldat
2018-04-27 20:00
Grupp 2 - Kanske med svängdörrar
2018-04-22 20:00
Odin - Plutochef
2018-04-17 20:00
AAAAAA JAG VILL VARA MED - SPELARE MED ATTITYD
2018-04-15 18:00
Skyttegrupp - Ksp
2018-04-12 20:00
Echo - Operator
2018-04-08 19:00
CHARLIE 1-1 (skyttegrupp) - Gruppchef
2018-03-04 20:00
Grupp tre - Gruppchef
2018-02-18 20:00
Grupp 1 - Skyttesoldat
2018-02-16 21:30
Medevac - Pilot
2018-02-11 20:00
Tredje Grupp - Gruppchef
2018-02-08 20:00
Greyhound 1-1 - Mortar Specialist
2018-02-05 19:00
Transporthelikopter - Pilot
2018-02-04 20:00
Filip Adam - Fältarbetare
2018-02-03 18:00
B1 - MG Asst
2018-02-01 19:37
Anrops flygvapen - Pilot
2018-01-28 20:00
Hammer Actual - Vagnchef
2018-01-26 20:00
Grön - Befriare
2018-01-21 20:00
Stridsvagn - Skytt
2018-01-20 19:00
Hammer Actual - Skytt - Bestefar
2018-01-14 19:00
Anrop Squad 1 - Soldier
2018-01-07 20:00
Alpha Romeo - Förare
2018-01-06 18:00
Anrop - Deltagare
2018-01-03 20:00
Röd Grupp 1 - Soldat
2017-12-08 19:37
AJS-37 Viggen - Tombstone(Gravsten)
2017-12-03 20:00
Kalle Sakari - Lääkintämies
2017-11-17 20:00
Fria Krigare - Fri Krigare
2017-11-12 20:00
Jägare - Jägare
2017-11-05 20:00
Gustav Bertil | 2x TGB 16 - Skyttesoldat / Förare
2017-10-29 20:00
Team 1 - Operator
2017-10-08 20:00
Grupp 2 - Skyttesoldat
2017-10-06 20:00
ARMA För livet - Elit
2017-10-01 20:00
Grupp Ett - Gruppchef
2017-09-28 19:00
Grupp 1 - Marksman/AT 4
2017-09-24 20:00
Grupp Två - Gruppchef
2017-09-24 11:00
Whiskey Tango One - 1-9
2017-09-10 20:00
Team Bravo - AR Operator
2017-09-03 20:00
Intresserade - Intresserad
2017-08-27 20:00
Wildman - Alpha Qubec - stf C.
2017-08-25 20:00
Cannonfodder - Kanonmat
2017-08-13 20:00
Team 1 - Rifleman
2017-08-06 20:00
Helge Cesar - Soldat
2017-08-04 20:00
Flygbasjägare Grupp Två - KSP Skytt (Mellantung KSP)
2017-08-01 20:00
104th Fighter Squadron - Downed pilot
2017-07-30 20:00
Tiger Zwei - Vagnchef
2017-07-28 20:00
Bråkmakarna - Bråkmakare
2017-07-26 20:00
Soldater - Stridsparskamrat
2017-07-23 19:00
Filip Adam - Förare
2017-07-16 20:00
Filip Adam - Kulspruteskytt
2017-06-24 20:00
Knight 2-3 - Vagnschef
2017-06-19 20:00
Bravo Squad - Chef
2017-06-11 19:00
Echo Bravo (Skyttegrupp) - åker Bravo Quebec Vagn - Gruppchef
2017-06-09 20:00
Rikets Bästa - Kamrat
2017-06-06 20:00
Indep - Generale
2017-06-04 20:00
Cesar Rudolf - Plutonchef
2017-06-03 21:00
Green Bush - Leader
2017-06-03 20:00
M113 M60 - "Fattie" - Commander
2017-05-29 20:00
Rebeller - Rebell
2017-05-28 20:00
Springer Charlie - Gruppchef (PzF 3)
2017-05-25 20:00
Beta - Prickskytt
2017-05-25 13:00
Spelare - Spelare
2017-05-22 19:00
Rövarband - Bandit
2017-05-21 21:15
Foxhound 1 - Skyttegrupp - Skyttesoldat (AT)
2017-05-21 20:00
CONROD - Understödsgrupp - GPMG-skytt
2017-05-14 20:00
Vagn två - Gruppchef
2017-04-24 20:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-23 20:00
Grupp 2 - Ksp-skytt
2017-04-19 20:00
Foxtrot India - Stf. Grpch
2017-04-17 20:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-16 20:45
Bronegruppa - BMD-1 - Förare
2017-04-10 20:00
Motståndskämpar - Motståndskämpe
2017-04-09 20:00
Lokala truckförare - Borislav
2017-04-02 20:00
Reserver (Recon Team) - Spotter
2017-04-01 20:00
2:a grupp - Värnpliktig
2017-03-31 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2017-03-30 20:00
Träning - Träning
2017-03-17 20:00
Kvällarna - Onsdagskväll
2017-02-24 20:00
Duktiga små barn - Äpple
2017-02-12 20:00
Thunder - M1A1 (strv) - Vagnchef
2017-02-05 20:00
Hitman 3 - Stf gruppC
2017-01-20 19:00
Anrop - O
2017-01-15 20:00
Filip Adam (skytte) - StfGruppchef
2017-01-14 20:00
Gabon - KSP
2017-01-08 20:00
Förstärkningssoldater - Skyttesoldat
2017-01-05 20:00
Jackal Team (Ta detta team sist) - Gruppchef
2016-12-30 20:00
Supermysare - Mysare
2016-12-29 20:00
Spelare - Spelare
2016-12-28 20:00
Team 1 - Ledare
2016-12-18 20:00
SHTORM (CAS) - Förstepilot
2016-12-16 20:30
Habala Elefant - Hövding
2016-12-16 20:00
De glada Terroristerna - Terrorist
2016-12-09 20:00
Team 1 - Soldat
2016-12-02 20:00
Adams mys grupp - Mysare
2016-11-20 20:00
Fox Company 1st Squad - Sergeant
2016-11-15 20:00
Dagger one - Automatic Rifleman
2016-11-06 20:00
ALFA 1-3 - Gruppchef
2016-10-13 20:00
De Civila - Civil
2016-10-08 20:00
Alpha Quebec (3x Strv 102) - AQ = Forare
2016-09-30 20:00
Ljushuvuden - Helljuset
2016-09-27 20:00
Kommer. - Kommer.
2016-09-24 20:00
Bravo 1-1 - Plutonchef
2016-09-20 20:00
Bulldog 1-2 - Rifleman AT
2016-09-16 20:00
Erik Kalle - Fältarbetare
2016-09-11 19:00
Grupp Ett - Ställföreträdande gruppchef
2016-09-09 20:00
Fredagare - D
2016-09-02 20:00
Team Saltade Chips - Soldat
2016-09-01 20:00
Charlie 1-4 - Rifleman (AT4)
2016-08-28 20:00
Grupp Ett (Skytte) - Sjukvårdare
2016-08-21 20:00
Grupp Tre (Understöd) - Soldat
2016-08-18 20:00
Blå Gul - Ledare
2016-08-17 20:00
Plutonsledning - Prickskytt
2016-08-14 20:00
Grupp Två - Ställföreträdande Gruppchef
2016-08-09 20:00
Team One - SEAL Operator (HK416)
2016-06-09 20:00
Anrop Turistbyrå - Turist
2016-05-18 18:45
Bravo Sierra (Plutonsledning) - PltC
2016-05-10 20:00
Blå Gul - Ledare 1
2016-05-07 20:00
Search team 1 - Ledare
2016-04-23 20:00
Opfor - Alpha Sierra - Leader
2016-04-17 20:00
Vagn tre - Vagnsförare
2016-04-03 20:00
Alpha Quebec (Pluton stab) - Stäffplutonchef
2016-04-02 20:00
Adam Rudolf - PlutC
2016-03-22 20:00
Golf Alpha - Skytt
2016-03-20 20:00
Adam Rudolf - PlutC
2016-03-19 18:00
Deltagare - Deltagare
2016-03-15 20:00
HQ - Stabassistent
2016-03-13 20:00
Delta 2 - Soldat
2016-03-08 20:00
Träningsgrupp - Stf Ledare
2016-03-06 20:00
Golf Alpha - Stf Leader
2016-03-04 20:00
Spelare - Spelare
2016-02-28 18:30
Anropare - Tapper krigare
2016-02-25 20:00
Spelare - Spelare
2016-02-22 20:00
Blå Gul - Herrre på Teppan
2016-02-21 20:00
Reaper 1 - Skarpskytt
2016-02-19 20:00
Polismyndigheten på Rosö - Piket Polis
2016-02-07 20:00
K3 - Special Forces - Alpha - UAV Operatör
2016-02-06 20:00
Grupp två - Vangsförare
2016-01-30 13:11
Anropare - Herrar
2016-01-24 20:00
Grupp två (Skytte) - Skyttesoldat
2016-01-17 19:45
Team Bravo - Police
2016-01-15 20:00
Fredagslirare -
2016-01-10 20:00
Jag kommer! - Anropare
2016-01-08 20:00
Team Hades (Spaning och Understöd) - Skyttesoldat
2016-01-07 20:00
2nd Grupp/Skytte (Anrop) - Gruppchef
2016-01-03 19:30
Gustav Adam - Ksp
2015-12-19 19:00
1st Squad - Staff Sergeant Adam Frantz
2015-12-13 18:00
Echo Bravo - Gruppchef
2015-12-12 20:00
A Styrka -
2015-12-11 20:00
Viper two - Operatör (Skytte)
2015-12-10 20:00
ECHO BRAVO -
2015-12-06 20:00
Plutonsstab - Sjukvårdare
2015-11-23 20:00
Razor Team - Prickskytt
2015-11-09 20:00
Team Getabock - Operatör
2015-11-08 20:00
Charlie Victor 1 - 1 - Machine Gunner (M60)
2015-11-01 20:00
Festare - Party guy
2015-10-30 20:00
Polishelikopter - Pilot
2015-10-16 21:00
Bear - Sjukvårdare
2015-10-03 20:00
Erik Rudolf - Gruppchef
2015-09-27 18:00
Grupp 2 - Soldat
2015-09-26 07:00
Insatsgrupp Tvåan - 540 Grunkspin
2015-09-21 19:30
Anropare -
2015-09-20 20:00
Gisslan - Bengt
2015-09-19 19:00
TEAM CHARLIE - Lead
2015-09-18 20:00
Frivilliga - frivillig krigare
2015-09-12 20:00
Romeo Two - Rifleman (With AT4)
2015-09-11 20:00
Special Forces - Spelare
2015-08-23 20:00
Grävling - Granatgevärskytt
2015-08-20 20:00
Team One - Soldat
2015-08-16 20:00
Narcos - Narco
2015-08-15 20:00
Helicopter Crew - Pilot
2015-08-14 20:00
Grupp ett - Gruppchef
2015-08-09 20:00
Ludvig 1-1 - MG (KSP90)
2015-08-07 20:00
Skyttegrupp två - Skyttesoldat AT
2015-07-29 20:00
Erik Kalle - Jägargrupp - Fältarbetare
2015-07-26 20:00
Charlie 1 - 1 - AT/Rifle
2015-07-05 20:00
Delta Force Operators - Operatör
2015-06-28 20:00
Charlie 1-1 - AT/Rifle
2015-06-26 20:00
Fredagsmysare - ANROP - Spelare
2015-06-21 20:00
Alpha 1-2 - Team Leader
2015-06-14 20:00
Grupp två (Skytte) - Skyttesoldat AT
2015-06-13 19:45
Bravo Quebec - GruppChef
2015-06-12 20:00
Spelare - Spelare
2015-04-25 19:30
Spelare - Spelare
2015-04-12 20:00
VI som är säkra - Söndagskrigare
2015-04-11 21:00
Spartans - Eta
2015-04-10 20:00
Electric Banana Tajm - Jag ska bli en byråkrat
2015-03-30 20:00
Testers - Försöksflygfä
2015-03-29 20:00
Alpha Foxtrot - Soldat
2015-03-22 20:00
Golf Alpha - Gruppchef
2015-03-20 20:00
FREDAGSMYS!!! - Dumle
2015-03-19 20:15
Zulu Uniform - Pilot
2015-03-18 20:00
Elev - Elev
2015-03-12 20:00
Shark 1 - Agent
2015-03-11 20:00
Elevtrupp - Elev
2015-03-08 20:00
Golf Alpha - GruppChef
2015-03-03 19:00
Olga / BMP-2 - Skytt
2015-03-01 19:00
Carbon - Carbon 2 / Hkp16 pilot
2015-02-27 20:00
Fredagsmysarna - Fångarna på fortet
2015-02-22 18:50
Platoon HQ (+ EOD Specialist) - Spartan Leader - EOD Specialist
2015-02-20 20:00
Gisslor - 1
2015-02-15 20:00
Golf Alpha - GruppChef
2015-02-14 20:00
Grupp B - KSP-Skytt
2015-02-13 19:00
Blue Hawk - KSP
2015-02-11 19:45
Ledare - Blå Gul
2015-02-08 20:00
Nassar 4-1 (BMP-1) - Vagnförare
2015-02-01 20:00
Golf Alpha - GruppChef
2015-01-25 20:00
Foxtrot Bravo - Läkare
2015-01-23 20:00
Viper Leader - Scout
2015-01-20 20:00
Alpha - Soldat
2015-01-16 20:00
- 10
2015-01-11 20:00
Golf Bravo - Skyttesoldat AT (GRG)
2015-01-05 20:00
Spannings Omgång - Spannare
2015-01-04 20:00
Badger two - Skytte soldat
2014-12-10 20:00
General - Java
2014-12-07 20:00
Hades 1-2 - Team Leader
2014-12-05 20:00
Mysargänget - Ottomanska imperiet
2014-11-30 20:00
Grupp fem (Spaning och eldledare) - Grupp Chef
2014-11-28 20:00
Mysargänget - TK-421
2014-11-22 20:00
Bravo (Stab) - Löjtnant (Rifleman)
2014-11-21 20:00
Mysargänget - Major Salta pinnen
2014-11-18 20:00
Anrop - 8
2014-11-16 20:00
Grupp 1 - Soldat
2014-08-22 20:00
Intresserade - Jag kommer
2014-08-21 21:00
Jag vill kriga PVP - Jag kommer
2014-08-17 20:00
Augustus - Ledningsgrupp - Stf Plutonschef
2014-08-10 20:00
Grupp två - Rifleman (Grupp Chef)
2014-08-09 19:00
FA - Soldat
2014-07-29 20:30
Grupp 3 - Plats
2014-07-18 20:00
Ofcourseyourhorse - Kommer
2014-07-13 20:00
Charlie 1-1 - Logistikmekaniker
2014-07-09 20:00
Katyusha två - AT skytt
2014-04-25 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-04-04 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-04-03 19:59
Golf Alfa - Stf Gruppchef
2014-03-28 20:00
Intresserad - Intresserad
2014-03-23 20:00
India Bravo - Sniper
2014-03-17 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-03-12 20:00
Reserver - Reserv
2014-03-09 20:00
Reservplatser - Reservplats
2014-03-07 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-03-03 20:00
Intresserad - Intresserad
2014-02-28 20:00
Ja jag kommer - Ja jag kommer
2014-02-23 20:00
Bravo Company 2-2 V4 - Förare
2014-02-16 20:00
Bravo Company 3-1 V5 - Förare
2014-02-13 19:30
Intresserade - Intresserad
2014-02-07 20:00
Indep 1 - Skyttesoldat
Användargrupper
Ansvariga för operationer
Kan administrera Anrops servrar
Logga in
Användarnamn
Lösenord


Inte registrerad användare?
Klicka här för att registrera dig.

Förlorat lösenordet?
Begär ett nytt här.
Servers