Streams
Radiomeddelanden
Avatar Användarnamn Metro
Användarnivå Användare
Registreringsdatum 2015-12-15 12:35
Senast inloggad 2021-07-28 14:38
Övrig Information
Hemort Nyköping
Anrop Squad
ArmA3 - Nick Metro
DCS Moduler
A-10C II Tank Killer
A-10C Warthog
AJS-37 Viggen
AV-8B Night Attack S/VTOL
Black Shark 2
F-14 Tomcat
F-16C Viper
F-5E Tiger II
F/A-18C Hornet
JF-17 Thunder
Mi-24P Hind
Mi-8MTV2 Magnificent Eight
MiG-21bis
NEVADA Test and Training Range Map
Persian Gulf Map
Supercarrier
Syria Map
UH-1H Huey
Streaming
Statistik
Inlägg i Klotterplanket 92
Skrivna kommentarer 0
Inlägg i forum 5
Skrivna nyheter 0
Skapat operationer 14
Skapade Operationer
2021-05-14 20:00
2020-11-21 20:00
2020-08-22 20:00
2019-12-20 20:15
2018-12-30 20:00
2018-09-23 20:00
2018-07-06 20:00
2018-04-20 20:00
2017-12-02 20:00
2017-10-20 20:00
2017-08-11 20:00
2017-07-29 20:00
2017-05-19 20:00
2017-05-05 20:00
Deltagit i Operationer
2021-06-12 18:00
Alpha 2 - Grenadier
2021-06-04 19:00
Alpha 2 - Rifleman
2021-05-21 20:00
Fredags mys - Jag är här för att spela
2021-05-16 20:00
Livoniska nationalgardet - Nationalgardist - Troppchef
2021-05-15 18:00
Mike Force - Deltagare
2021-05-14 20:00
Team Two - RTO
2021-05-09 20:00
Get some - Get some
2021-05-08 18:00
Bravo 1 - Automatic Rifleman
2021-05-07 20:00
Team Two - Point man
2021-04-25 20:00
Alpha 10 - Prickskytt / Grg-skytt
2021-04-18 20:00
Erik Adam - Stf. Gruppchef (GRT)
2021-04-17 18:00
OPFOR | Uppdrag 1 / Uppdrag 2 - Metro | Automatic Rifleman / Rifleman
2021-04-11 18:00
Deltagare - Deltagare
2021-04-04 19:00
Alpha 3 - Squad Leader
2021-03-27 18:00
Bravo 1 - Team Leader
2021-03-26 19:00
Befriare - Pilot
2021-03-20 18:00
Alpha 2 - Machinegunner
2021-03-14 20:00
Alpha 1 - Fältarbetare
2021-03-06 18:00
Alpha 1 - Sapper
2021-02-24 20:00
Befriare - Pilot
2021-02-13 18:00
Alpha 2 - Asst. Autorifleman
2021-02-06 18:00
Alpha 1 - Gunner (BMP-1)
2021-02-05 20:00
- Pilot
2021-02-01 20:00
- Pilot
2021-01-31 19:00
Alpha 2 - SAW Gunner
2021-01-29 20:00
- Flygförare
2021-01-23 18:00
USSR - V10 (T26 1933) - Driver
2021-01-22 20:00
CVN-72 ABRAHAM LINCOLN (OBS KRÄVER SUPERCARRIER) - F/A-18C
2021-01-16 18:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-14 21:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-09 18:00
Bravo 2 - Rifleman AT (Pskott m/86)
2020-12-13 19:00
Patrullen - Skyttesoldat(Sprängmedel)
2020-12-10 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-12-06 20:30
3 Troop / 1 Section - Engineer
2020-12-05 18:00
Blufor - Alpha 2 - Team 1 - Rifleman
2020-11-29 20:00
Dolk 1 - Soldat
2020-11-27 20:00
2.00 - ACE 3
2020-11-26 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-11-21 20:00
Rote 2 (Sprängbomber low drag) - Ettan
2020-11-20 20:00
2.00 - Bootcamp
2020-11-18 20:10
Yngve 2 - Yngve 21
2020-11-15 17:00
3rd Squad (Anrop) - Rifleman / LAT Rifleman
2020-11-13 20:00
2.00 - Jets
2020-11-11 20:00
Uzi 11 - Hot Start - Uzi 11 Pilot
2020-11-08 17:00
LR WMIK MILAN - 1x MILAN Land Rover - Gunnery Crew
2020-11-07 19:30
Drogenkartell "Das Syndikat" - Team Charlie - Rifleman
2020-11-04 20:00
VMA 214 - AV-8B - Strike - Pontiac 52
2020-10-24 12:00
Flygare - Jag vill flyga
2020-10-22 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-18 20:00
Team 1 - Soldat
2020-10-17 18:00
Bravo 2 (Anrop) - Stf gruppchef
2020-09-27 20:00
Team 2 - Breacher
2020-09-24 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-21 20:00
Delta - Pilot
2020-09-20 19:40
Reaper 1 (AH-6J) - Pilot
2020-09-19 20:00
Charlie - Prickskytt
2020-09-17 20:00
GHOST 1 - F18 SEAD 2 - Ghost 1-1
2020-09-09 20:00
F16 - Pilot
2020-08-30 20:00
Team 1 - Demolitions Expert
2020-08-28 19:40
Helge Adam - Prickskytt - Psg 90
2020-08-22 20:00
Dagger 2 - Dagger 2-1
2020-08-21 19:00
Gustav - Skyttesoldat
2020-08-20 21:00
Papa - Marksman (M14)
2020-08-19 20:00
Flygare - Flygare
2020-08-15 18:00
Deltagare - Deltagare
2020-08-13 21:00
Malaysian Army - "13" - Rifleman AT
2020-07-27 20:00
Alpha 2 - Riflemen
2020-07-25 18:00
Alpha 1 - Grenadier
2020-07-23 20:00
Squad - Squad
2020-06-06 18:00
Alpha 2 (BLUFOR) - Team Leader
2020-06-05 20:00
Flygförare - Intresserad
2020-05-31 20:00
Task Force Upsilon-9 - UGV Operator
2020-05-23 18:30
Kilo 10 (BMD-1PK) - Company RTO
2020-05-21 19:00
Echo (Engineering team) - Team Leader
2020-05-17 18:00
Zäta Zäta - Pilot
2020-05-06 18:00
Charlie 3 - Driver
2020-05-04 20:00
Group 2 - Rifleman
2020-05-03 20:00
Övriga roller (ATGM, Engineer, Heli, Recon) - Helikopterpilot
2020-04-26 18:00
BLUFOR - Intresserad A-styrka
2020-04-19 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-04-18 18:30
A1 - TL
2020-04-15 18:00
FILIP ADAM - Farb-soldat
2020-04-13 19:00
Dagger 2-1 - Specialist
2020-04-06 20:00
Alpha - Rifleman
2020-04-04 18:30
B2 - Anrop - Rifle
2020-03-28 18:00
Alpha 10 - Platoon 2IC
2020-03-22 20:00
JOHAN URBAN - Skarpskytt
2020-03-07 20:00
Angel(Hkp-16) - Helikopter Pilot (Angel 1)
2020-03-06 20:00
Filip Adam - KSP Skytt - 90
2020-03-02 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-03-01 19:00
Alpha 2 - Squad Leader
2020-02-29 20:00
Erik - Adam - Ställföreträdande gruppchef
2020-02-22 17:45
Bravo 3 - Squad Leader
2020-02-21 20:30
Deltagare - Deltagare
2020-02-20 19:00
Icepack 1-3 [ Hkp 11 ] - Förstepilot
2020-02-19 19:00
Deltagande Anropare - Deltagare
2020-02-16 19:00
2:a Grupp - EOD Specialist
2020-02-15 19:00
Hotel Alpha - KSP Skytt (M249)
2020-02-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-09 15:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-08 18:00
Bravo 1 (Anrop) - Sergeant (gruppchef)
2020-02-02 19:00
Alpha 10 - Stf Troppchef | FAC
2020-01-29 20:00
Piloter - Pilot
2020-01-27 19:30
Piloter - Pilot
2020-01-26 20:00
2:a grupp - Skarpskytt (SVD)
2020-01-23 19:30
Squad - Squad
2020-01-21 16:00
1 - 7
2020-01-18 20:00
SOG Grupp Adam 1-1 - Gruppchef
2020-01-12 20:00
Kalle Sigurd - Stf troppchef / eldledare
2020-01-06 19:00
Gustav Adam - Sjukvårdare
2020-01-04 18:00
Intresserade - Intresserad
2019-12-29 20:00
Reaper 1 - Gunner - Apache
2019-12-22 20:00
Team Revbensspjäll - Grupp Nisse
2019-12-20 20:15
UZI flight (F/A-18) - SEAD Escort - UZI 1
2019-12-19 20:00
Specialstyrka 73 - Soldat
2019-12-14 18:00
Bravo 2 - Anrop - Team Leader
2019-12-11 20:00
CAP Package - Eagle 1
2019-11-18 20:00
Russia - Bravo - Grenadier
2019-11-17 20:15
2a Grupp - Grg-skytt
2019-11-17 19:00
Filip Bertil - Skytt
2019-11-05 20:00
Fire Team Charlie 1-1 - Rifleman with M16A1
2019-11-03 20:15
Golf Cesar - Grg-skytt
2019-11-03 19:00
Gustav Bertil - Ksp-skytt(Ksp58)
2019-11-02 20:00
Sluskar - Deltagare
2019-10-27 20:00
"Bear" - Prickskytt
2019-10-26 18:00
Skyttesluskar i Alpha 3 och Alpha 4 - Skytteslusk
2019-10-12 20:30
Deltagare - Deltagare
2019-10-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-05 18:00
Alpha 4 - Squad leader
2019-09-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-29 19:00
Första Grupp - Stf.Gruppchef (M1A1 Thompson)
2019-09-14 19:00
Insurgent - 6
2019-09-08 19:00
Victor - IFV (Warrior) - Vehicle Commander
2019-08-25 19:00
Alpha 2 - KSP Skytt
2019-08-17 17:30
Deltagare - Deltagare
2019-08-10 18:00
Deltagare - Deltagare
2019-08-04 20:00
Team 1 - Operator (Demolition)
2019-07-29 19:30
Flyktingar - Flykting
2019-07-28 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-25 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-22 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-21 20:00
Kandidater - Kandidat
2019-07-11 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-10 18:15
Deltagare - Deltagare
2019-07-07 20:00
1:a grupp - Krigare (fältarbetare)
2019-06-16 20:30
1-Lead - Gunner
2019-06-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-06-02 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-06-01 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-26 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-24 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-19 17:45
Deltagare - Deltagare
2019-05-12 19:00
Mujaheddin (B-styrka) - Krigare
2019-05-05 19:00
Soldater - Soldat
2019-04-29 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-28 19:00
Echo 1 - Pilot
2019-04-27 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-22 19:00
Filip Adam - KSP 90-skytt
2019-04-20 19:00
Intresserade deltagare - Deltagare
2019-04-17 20:00
Gypsy 1-2 - Pilot
2019-04-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-13 18:00
Finlands sak är vår! - Frivillig
2019-03-31 19:00
Team Three - Driver
2019-03-27 20:00
F-14 - Pilot
2019-03-24 19:00
Plutonstab - Prickskytt
2019-03-23 18:00
Bravo 1 - Anrop/AFI - Rifleman (RPG-26)
2019-03-03 19:00
Grupp Ett - Gruppchef
2019-02-27 20:00
Chevy - CAP - F/A-18C - Chevy 4-1
2019-02-24 20:00
Stab - Skarpskytt
2019-02-23 18:00
Alpha 4 - Anrop - Machinegun Team Leader | FAL
2019-02-20 20:15
Flybois - Ford 5-1 F/A-18C
2019-02-18 19:00
ICEBOX 1-2 (Hkp - understöd/spaning) - Pilot
2019-02-17 19:00
Alpha 3 - Machingunner
2019-02-10 19:30
Chefer - Chef scenario 3
2019-02-08 20:00
1 grupp - 1/9 grupp
2019-02-06 20:00
Shooter - FORCAP - Shooter 53
2019-02-03 19:00
Alpha 3 - Grenadier
2019-01-28 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-01-27 18:20
Bravo 1 - Anrop - Machinegunner | MG 34
2019-01-25 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2019-01-23 20:00
F/A-18C Hornet SEAD och CAP - Rhino 1-1
2019-01-21 20:00
PACT - Poland
2019-01-20 20:00
Alpha 1 - Fire Team Leader [Fire Team 1]
2019-01-18 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2019-01-16 20:00
F/A-18C Hornet - PRIDE 1-1
2019-01-14 19:00
3rd Section - LMG Minimi Gunner
2019-01-13 20:00
Oscar - ODA 0535 - JTAC
2019-01-11 20:20
Fredagsmysare - Gott & Blandat Supersur
2019-01-09 20:00
F/A-18C Hornet - VMFA-323 "Death Rattlers" 1-3
2019-01-06 20:00
Grupp A - Skyttesoldat
2019-01-05 20:45
Fallskärmshoppare - Fallskärmshoppare
2019-01-04 20:00
Fredagsmysare - Well done oxfilé med Eldorados ketchup
2019-01-02 20:00
F/A-18C Hornet - Hobo 1-1
2018-12-30 20:00
Sugar Love - Gendarme
2018-12-16 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-12-09 18:20
B1 - Rifle Squad - Assistant Squad Leader - Metro
2018-12-02 20:00
Adam Rudolf - EOD
2018-11-25 20:00
Alpha 2 - Team Leader
2018-11-18 20:00
Third Section - Vickers Gunner
2018-11-16 20:00
Fredagswarlords - Deltagare
2018-11-15 19:00
Warlords - Warlord
2018-11-11 20:00
Spelare - Spelare
2018-11-10 20:00
Turister - Metro
2018-11-04 20:00
Vagn Två (Erik Adam) - KSP Skytt
2018-10-28 20:00
Charlie - Medeltung ksp-skytt
2018-10-27 18:45
Frivilliga - Omgångschef
2018-10-26 20:00
Deltagare - Spelare
2018-10-21 20:00
Grupp tre - Ställföreträdande Gruppchef
2018-10-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-10-14 19:30
Kosmos 2 | Skyttegrupp - Gruppchef
2018-10-12 20:00
Fredagsmysare - Mystro
2018-10-07 20:00
Assault Team Alpha - Explosive Specialist
2018-10-01 20:00
Navy Bois - Later
2018-09-30 20:00
Fire Team 1 - Scout
2018-09-27 19:00
3 Section - Bravo 5-3 - Grenadier
2018-09-23 20:00
King - Combat Engineer
2018-09-21 20:00
WILDCARD - WILDCARD
2018-09-19 20:00
Yngve Röd - Yngve 3
2018-09-17 20:00
Fire Team 1 - Scout
2018-09-16 20:00
Team Rollo - KSP skytt
2018-09-15 19:00
Queen 4 - Fireteam Leader
2018-09-09 21:00
Erik Kalle | Spaningsgrupp - Sjvman | Stridspar 2
2018-09-09 20:00
Gustav Kalle - Gruppchef
2018-09-02 20:00
Grupp Tre - Ställföreträdande Gruppchef
2018-08-26 20:00
Team 1 - Operator (Marksman)
2018-08-25 08:00
Jag ska dit! - Saknar transport - Bilpoolare
2018-08-18 19:01
B2 - TL
2018-08-18 19:00
A1 - SL
2018-08-15 20:00
Team 3 - Operator (MG)
2018-08-12 20:00
Grupp två - Chef
2018-08-07 19:00
Deltagare - Soldat
2018-08-05 20:00
Grupp Ett - Gruppchef
2018-08-03 18:00
Deltagare - Soldat
2018-07-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-07-29 20:00
Stridsvagn - Skytt
2018-07-28 21:00
Grupp 1 - Deltagare
2018-07-23 20:00
Deltagare - Soldat
2018-07-22 20:00
Valtam - Farb-man
2018-07-20 20:00
Deltagare - Soldat
2018-07-18 20:00
GRU Styrka - Operatör
2018-07-08 20:00
Grupp tre - Skyttesoldat AT
2018-07-06 20:00
Viper Team Sigma - Ass. AT Specialist
2018-07-04 20:00
Razor 2-1 - AT Operator
2018-07-01 20:00
Gustav Adam - Grg-skytt | Gul omgång
2018-06-24 20:00
Stridsvagn - Skytt
2018-06-14 20:00
Sierra 3-3 - Förare
2018-06-10 20:00
Gustav Kalle - Stf gruppchef (AK5B)
2018-06-08 20:00
Squad 1 - Soldat
2018-05-31 19:30
Hornetpiloter - Pilot
2018-05-29 20:00
Filip Bertil - Skytt (M203)
2018-05-27 20:00
Grupp två - Skyttesoldat
2018-05-23 20:00
Observatör - Observatör
2018-05-20 21:00
Erik Adam - Omgångschef | Blå omgång
2018-05-20 20:00
Kalle Adam | Granatkastarservis - Riktare
2018-05-18 20:00
SQUAD 1 - Slusk
2018-05-17 20:00
Greyhound 1-2 - Assault Specialist
2018-05-16 19:30
Kadetter - Kadett
2018-05-13 20:00
Grupp tre - Ställföreträdande gruppchef (Thompson SMG)
2018-05-09 19:00
Befäls elever - 3
2018-05-06 20:00
Zvezda 2 - Motoriserad skyttegrupp - Fältarbetare
2018-04-29 20:00
Gustav Bertil - Ksp-skytt | Ksp 58
2018-04-27 20:00
Grupp 1 - Spelare
2018-04-26 20:00
KAPPA 7 - Task force commander
2018-04-22 20:00
Njord - KSP58 skytt
2018-04-20 20:00
Ares 1-2 (Kräver DLC) - Driver
2018-04-15 18:00
Skyttegrupp - StfC
2018-04-12 20:00
Team Delta - Operator
2018-04-11 20:00
Red Team - Medic
2018-04-08 19:00
Helikopter - Pilot
2018-03-25 20:00
Grupp Ett - KSP Skytt
2018-03-21 20:00
Team ett - Gruppchef
2018-03-18 20:00
Gustav Bertil - Ksp-skytt | Ksp 58
2018-03-16 20:00
FRIA KRIGARE - Fri Krigare
2018-03-11 20:00
Plutons ledning - Prickskytt
2018-03-04 20:00
Pluton Stab - Prickskytt/UAV operatör
2018-02-25 20:00
Filip kalle - Skarpskytt | Psg 90 | Pskott
2018-02-18 20:00
Grupp 2 - Skyttesoldat
2018-02-17 19:00
Skyttegrupp 2 - Skytteslusk Team 1
2018-02-16 21:30
Skyttegrupp 2 - Team Leader 1
2018-02-14 19:37
Yngve 1 - Pilot
2018-02-11 20:00
Första Grupp - Ställföreträdande Gruppchef
2018-02-10 20:00
Squad 2 - Squad Medic
2018-02-09 20:00
Erik Adam - Squad Leader
2018-02-05 19:00
Skyttegrupp - Soldat
2018-02-04 20:00
Erik Adam - Ställföreträdande Gruppchef | Ak5b | Pskott
2018-02-03 18:00
B1 - Riflemen
2018-02-02 19:00
Fria krigare - Krigare
2018-02-01 19:37
Anrops flygvapen - Pilot
2018-01-31 20:00
Team Alpha - Operator
2018-01-28 20:00
Hammer Actual - Skytt
2018-01-27 19:00
Squad 1 - Engineer
2018-01-24 20:30
SOG - Operatör
2018-01-19 20:00
Team Yakov - Teamleader
2018-01-17 20:00
Spelare - Rebell
2018-01-14 19:00
Anrop Squad 1 - Soldier
2018-01-12 20:00
Officerare - Officers assistent
2018-01-07 20:00
Alpha Romeo - Skytt
2017-12-27 20:00
Volk tre - Skytt
2017-12-10 21:30
Yankee Charlie - HMMWV TOW - TOW gunner
2017-12-10 20:45
Bravo 1-1 - Fireteam - Bravo 1-1 - Fire Team Leader (M203)
2017-12-10 20:00
Skyttegrupp 3 - AT-skytt (M1A1 Bazooka)
2017-12-03 20:00
Faarao Kalle - Ryhmän varajohtaja (KES XX)
2017-12-02 20:00
Operators - Operator
2017-11-26 20:00
Bygdens jaktlag - Jägare
2017-11-24 20:00
Deltagare - Anropare
2017-11-19 20:00
Skyttegrupp ett - Ställföreträdande gruppchef (MP40)
2017-11-18 20:00
Bravo - Machinegunner
2017-11-12 20:00
Jägare - Jägare
2017-11-05 20:00
Gustav Bertil | 2x TGB 16 - Ställföreträdande Gruppchef
2017-10-29 20:00
Team 3 - Team lead
2017-10-21 20:00
Erik Adam - Skyttesoldat(P-skott)
2017-10-20 20:00
Ledning - Domare
2017-10-15 20:00
Grupp tre - KSP skytt
2017-10-08 20:00
Grupp 1 - Sprängspecialist
2017-10-07 19:00
Jag Kommer - Anrop Ansvarig
2017-10-06 20:00
ARMA För livet - Elit
2017-10-01 20:00
Grupp Tre - Skyttesoldat
2017-09-28 19:00
Grupp 1 - Stf Gruppchef
2017-09-24 20:00
Grupp Tre - GRG Assistent
2017-09-24 11:00
Whiskey Tango One - 1-8
2017-09-22 20:00
Grupp två - Sjukvårdare
2017-09-10 20:00
Team Alpha - Medic
2017-09-06 20:00
Motståndsrörelsen - Läkare
2017-09-03 21:20
Serafim 1 - Skyttegrupp - RPK-skytt
2017-09-03 20:40
Kochka 3 - Skyttegrupp - Pionjär
2017-09-03 20:00
Intresserade - Intresserad
2017-09-03 20:00
Boris - grupp 1 - Stf gruppchef
2017-08-30 20:00
Team Två - AT Skytt
2017-08-27 20:00
Echo Bravo - Team Leader
2017-08-25 20:00
Cannonfodder - Kanonmat
2017-08-23 20:00
Team Charlie - Spotter
2017-08-20 21:00
Skyttegrupp 1 (M113) - Fältarbetare
2017-08-20 20:00
Skyttegrupp 1 - Gruppchef
2017-08-16 19:45
Aspiranter - Gruppchef
2017-08-13 20:00
Team 1 - Rifleman
2017-08-11 20:00
Alpha Team - Operator
2017-08-09 20:00
Patrull Ett - Gruppchef
2017-08-06 20:00
Filip Cesar - Soldat
2017-08-04 20:00
Flygbasjägare Grupp Ett - Ställföreträdande Gruppchef
2017-08-04 18:00
Adam-Cesar - Skytt
2017-08-01 20:00
Team Bravo - AR Operator
2017-07-29 20:00
Opolchenie - Skyttesoldat
2017-07-28 20:00
Bråkmakarna - Bråkmakare
2017-07-25 20:00
Teamleader - Rifleman
2017-07-23 19:00
Filip Adam - Vagnschef
2017-07-16 20:00
Erik Adam - Skyttesoldat (AT)
2017-07-15 20:00
Friviliga - Frivillig
2017-07-10 20:00
SOG grupp - Operatör
2017-07-09 20:00
Eemeli Kalle - Jääkäri 102 RSLPSTOHJ NLAW
2017-07-08 20:00
Red Knights - Medic
2017-07-07 21:00
Spelare - Patrullerande soldat
2017-07-06 20:00
SOG Team - Gruppchef
2017-06-06 20:00
Blufor - Insatsstyrka
2017-06-03 21:00
SAND BAG - Leader
2017-06-03 20:00
Team 3 A 1 - Platoon Lead
2017-05-28 20:00
Springer Bravo - Ksp-skytt (MG3)
2017-05-27 20:00
Ledning - Bear - Sjukvårdare - Bear Two
2017-05-25 20:00
Gamma - Kulspruteskytt
2017-05-23 20:00
Spetsnaz Sniper Team - Sniper
2017-05-22 19:00
Rövarband - Bandit
2017-05-21 21:15
Conrod - understödsgrupp - MAW-skytt
2017-05-21 20:00
Foxhound 3 - Skyttegrupp - Skyttesoldat
2017-05-19 20:00
Operatör - Fredags Operatör
2017-05-15 19:00
Rövarband - Bandit
2017-05-14 20:00
Vagn ett - Gruppchef
2017-05-13 20:00
SOG - Rifleman AT
2017-05-08 20:00
Rövarband - Bandit
2017-05-07 20:00
Erik Cesar - Ställföreträdande Gruppchef (Pskott)
2017-05-05 20:00
Whiskey 1 - Pilot Whiskey 1-2
2017-04-28 20:00
Erik Kalle - Fältarbetare
2017-04-24 20:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-23 20:00
Grupp 1 - Gruppchef
2017-04-19 20:00
Foxtrot India - JIP
2017-04-17 20:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-16 20:45
Skyttegrupp 2 - Gruppchef
2017-04-16 20:00
Ledning - Plutonchef
2017-04-10 20:00
Motståndskämpar - Motståndskämpe
2017-04-09 20:00
Echo Victor 1 - Ställföreträdande Gruppchef
2017-04-02 20:00
Erik Adam - Stf. GruppC
2017-04-01 20:00
2:a grupp - Stf gruppchef
2017-03-31 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2017-03-26 18:00
Skyttegrupp - Skyttesoldat
2017-03-25 20:00
Spelare - Spelare
2017-03-19 20:00
Stomper 2 (M1A1 Abrams) - Skytt
2017-03-18 20:00
Träning - Träning
2017-03-12 20:00
Alpha 2-2 - KSP-Skytt
2017-03-05 20:00
Erik Adam - Stf. GruppC
2017-03-03 20:00
Förrätt - Skagentoast
2017-02-26 20:00
2:a stötgrupp - Stf gruppchef (SVT)
2017-02-24 20:00
Fredagsmys! - Estrella
2017-02-15 20:00
SOG Team ett - Operatör
2017-02-12 20:00
Knight 1 - pansarskyttegrupp - Knight 1-2 - omgångschef
2017-02-08 20:00
Longbow - Teamleader
2017-02-05 20:00
Hitman 1 - Stf gruppC
2017-02-03 20:00
Erik Kalle - Ksp
2017-02-01 20:00
Grupp Två - Ställföreträdande Gruppchef
2017-01-29 20:00
Plutonsledning - Ställföreträdande plutonchef
2017-01-27 20:00
Krocktestare - Dummy
2017-01-25 20:00
Deltagare - Spelare
2017-01-22 20:00
Grupp Ett - Ställföreträdande Gruppchef
2017-01-21 20:00
Buckeye (Understöd) - Gruppc
2017-01-20 19:00
Fredagsmys - E
2017-01-18 20:00
Commando Team 2 - Rifleman
2017-01-15 20:00
Gustav Adam (skytte) - StfGruppchef
2017-01-14 20:00
Gabon - Corpral
2017-01-12 20:00
Grupp Ett - Ställföreträdande gruppchef
2017-01-08 20:00
Erik Kalle - Fältarbetare
2017-01-07 20:00
Mikael - Stf. PlutC
2017-01-05 20:00
Zebra Team - Sprängmedelsspecialist
2016-12-29 20:00
Spelare - Spelare
2016-12-11 20:00
Vadim 5 Beta - Skarpskytt (SVDM)
2016-12-10 20:00
Force U - Engineer
2016-12-09 20:00
Team 1 - Soldat
2016-11-30 20:00
Hitman 3 - Operatör
2016-11-13 20:00
Skyttegrupp Två - Skyttesoldat
2016-11-12 20:00
SAS Team one - Operator (Rifle)
2016-11-11 20:05
Kycklingarna - Nuggets
Användargrupper
Ansvariga för operationer
Kan administrera Anrops servrar
Logga in
Användarnamn
Lösenord


Inte registrerad användare?
Klicka här för att registrera dig.

Förlorat lösenordet?
Begär ett nytt här.
Servers