Streams
Radiomeddelanden
Avatar Användarnamn Stefan
Användarnivå Användare
E-post
Registreringsdatum 2015-09-01 11:27
Senast inloggad 2021-07-28 19:55
Övrig Information
Hemort Vänersborg
Anrop Squad
ArmA3 - Nick Stefan
ArmA2 - Nick Stefan
DCS Moduler
A-10C II Tank Killer
AJS-37 Viggen
Combined Arms
F-14 Tomcat
F-16C Viper
F/A-18C Hornet
NEVADA Test and Training Range Map
Persian Gulf Map
Supercarrier
Syria Map
Streaming
Statistik
Inlägg i Klotterplanket 258
Skrivna kommentarer 0
Inlägg i forum 110
Skrivna nyheter 0
Skapat operationer 17
Skapade Operationer
2021-02-12 20:00
2021-02-05 20:00
2021-02-01 20:00
2021-01-29 20:00
2020-10-23 20:00
2020-09-09 20:00
2020-09-01 20:00
2020-08-10 20:30
2020-06-05 20:00
2020-01-22 20:00
2017-02-03 20:00
2016-11-26 20:00
2016-08-31 20:00
2016-08-17 20:00
2016-04-02 20:00
2016-03-20 20:00
2016-03-03 20:00
Deltagit i Operationer
2021-07-10 20:00
3e Grupp - Kulspruteskytt
2021-07-05 20:00
Bravo-2 - Gunner
2021-07-03 19:00
Deltagare - Deltagare
2021-06-16 20:00
Deltagare - Deltagare
2021-06-12 18:00
Alpha 2 - Auto Rifleman (M249)
2021-06-04 19:00
Alpha 2 - Automatic Rifleman
2021-05-24 19:00
Insurgenter - Insurgent
2021-05-21 20:00
Fredags mys - Jag är här för att spela
2021-05-16 20:00
Livoniska nationalgardet - Nationalgardist
2021-05-15 18:00
Mike Force - Deltagare
2021-05-14 20:00
Team One - RTO
2021-05-09 20:00
Get some - Get some
2021-05-07 20:00
Team One - Machine Gunner
2021-05-03 20:00
Bravo-2 - Gunner
2021-04-27 21:30
Kalla krigare - Spec Ops
2021-04-25 20:00
Alpha 2 - Ksp-skytt (MG3)
2021-04-23 20:00
Fredagsspeldeltagare - Fredagsspeldeltagare
2021-04-18 20:00
Gustav Adam - GRGskytt
2021-04-17 18:00
OPFOR | Uppdrag 1 / Uppdrag 2 - Stefan | Grenadier (RPG-7)/ Machine Gunner
2021-04-12 20:00
Bravo-2 - Gunner
2021-04-04 19:00
Alpha 3 - Rifleman | AT
2021-03-27 18:00
Bravo 3 - Anti-Tank Specialist | Grg
2021-03-26 19:00
Befriare - Pilot
2021-03-20 18:00
Alpha 2 - Automatic Rifleman (SVT-40)
2021-03-19 20:08
Deltagare - Deltagare
2021-03-14 20:00
Alpha 1 - KSPskytt
2021-03-08 20:00
Operatörer - Operatör
2021-03-06 18:00
Alpha 1 - Automatic Rifleman
2021-02-12 20:00
- Pilot
2021-02-06 18:00
Alpha 1 - Automatic Rifleman
2021-02-05 20:00
- Pilot
2021-02-01 20:00
- Pilot
2021-01-29 20:00
- Flygförare
2021-01-23 18:00
USSR - V10 (T26 1933) - Gunner
2021-01-22 20:00
CVN-72 ABRAHAM LINCOLN (OBS KRÄVER SUPERCARRIER) - F/A-18C
2021-01-16 18:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-14 21:00
Deltagare - Deltagare
2021-01-09 18:00
Bravo 2 - Gunner - Strf 90C
2020-12-21 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-12-13 19:00
Patrullen - Kulspruteskytt (M60)
2020-12-11 20:00
2.00 - Apex
2020-12-10 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-12-06 20:30
3 Troop / 1 Section - LMG
2020-12-04 20:00
2.00 - 64-bit
2020-11-29 20:00
Dolk 1 - Soldat
2020-11-27 20:00
2.00 - Apex
2020-11-26 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-11-20 20:00
2.00 - 64-bit
2020-11-15 17:00
3rd Squad (Anrop) - Machine Gunner / Autorifleman
2020-11-13 20:00
2.00 - Tanks
2020-11-11 20:00
Uzi 13 - Cold Start - Uzi 12 Pilot
2020-11-04 20:00
VFA 131 - F/A-18C - SEAD/DEAD - Ford 22
2020-10-31 19:45
Grupp - Skyttesoldat
2020-10-26 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-24 12:00
Flygare - Jag vill flyga
2020-10-23 20:00
CVN 73 (Super) - F 18 Strike 1
2020-10-22 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-18 20:00
Team 1 - Soldat
2020-10-17 18:00
Bravo 2 (Anrop) - Skyttesoldat (Rb 57)
2020-10-08 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-10-04 19:40
Alpha 1 - Autorifleman
2020-10-03 18:00
Bravo 1 - Machinegunner (PKP)
2020-09-27 20:00
Team 2 - Autorifleman
2020-09-25 20:30
Ölsorterna - MJÖD
2020-09-21 20:00
Delta - Light AT
2020-09-20 19:40
Alpha - Autorifleman
2020-09-19 20:00
Charlie - Ksp-Skytt(LS-26)
2020-09-17 20:00
GHOST 1 - F18 SEAD 2 - Ghost 1-3
2020-09-09 20:00
F18 - Pilot
2020-09-05 18:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-04 20:00
Bear - Yevgeny Ivanov
2020-09-03 21:00
Deltagare - Deltagare
2020-09-01 20:00
F 18 SEAD - Pilot
2020-08-30 20:00
Team 2 - Machinegunner
2020-08-28 19:40
Filip Adam - KSP Skytt - 90
2020-08-22 20:00
Dagger 1 - Dagger 1-1
2020-08-21 19:00
Erik - KSP Skytt - 90
2020-08-19 20:00
Flygare - Flygare
2020-08-15 18:00
Deltagare - Deltagare
2020-08-10 20:30
Piloter och RIO:s blandat - Pilot
2020-08-03 20:00
Intresserade - Intresserad
2020-07-30 20:00
Operatörer - Operatör
2020-07-27 20:00
Alpha 2 - Asst. Machine Gunner
2020-07-25 18:00
Intresserad men ej säker på deltagande - Reserv
2020-07-04 18:00
Intresserade B-styrka - Intresserad
2020-06-18 21:00
Reserver / intresserade men osäkra på deltagande - Reserv
2020-06-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-06-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-06-07 20:00
2-Lead - Gunner
2020-06-06 18:00
Alpha 2 (BLUFOR) - Automatic Rifleman
2020-06-05 20:00
Flygförare - Intresserad
2020-05-31 20:00
Bravo Team - Operator (Heavy Weapons Specialist)
2020-05-23 18:30
Bravo 1 - Automatic Rifleman
2020-05-21 19:00
Blind Zeus (OPFOR) - Blind Zeus
2020-05-10 18:00
Lasttestare - Lasttestare
2020-05-09 19:00
Marsoc - Operator
2020-05-06 18:00
Charlie 1 - Gunner
2020-05-04 20:00
Group 1 - MG Gunner
2020-05-03 20:00
2-Lead - Skytt
2020-04-26 18:00
Boko Haram - Deltagare
2020-04-24 20:15
Anrop Group - i volunteer as tribute
2020-04-23 20:00
F/A-18C - Pilot
2020-04-19 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-04-18 18:30
A1 - MG
2020-04-15 18:00
FILIP ADAM - Ksp90-skytt
2020-04-13 19:00
Dagger 1-1 - Scout
2020-04-10 20:30
Alpha 1 "Rifle Squad" - APC Gunner
2020-04-10 19:00
Alpha 3 "MG Team" - Machingunner
2020-04-09 20:00
Golf Alpha - Autorifleman
2020-04-06 20:00
Alpha - MG Gunner
2020-04-04 18:30
B2 - Anrop - MG
2020-03-28 18:00
Alpha 1 - Rifleman AT ILAW
2020-03-22 20:00
Filip Johan - GRG Skytt
2020-03-21 19:00
intresserade - intresserad
2020-03-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-03-14 19:30
Lag 1 - Intresserad
2020-03-07 20:00
-Strike Team Charlie- - Automatic Rifleman(Ksp90)
2020-03-06 20:00
Filip Adam - Skyttesoldat
2020-03-02 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-03-01 19:00
Alpha 2 - Rifleman | Ammo Bearer
2020-02-29 20:00
FA10 - Skytt
2020-02-22 17:45
Bravo 2 - Grg Gunner | Anrop
2020-02-21 20:30
Deltagare - Deltagare
2020-02-20 19:00
Icepack 1-3 [ Hkp 11 ] - Sjukvårdare/Sidoskytt
2020-02-17 20:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-16 19:00
2:a Grupp - GRG Skytt
2020-02-15 19:00
Flera platser tillgängliga - Intresserad
2020-02-09 15:00
Deltagare - Deltagare
2020-02-08 18:00
Bravo 1 (Anrop) - Machinegunner
2020-02-02 19:00
Alpha 1 - Skarpskytt | Ak 4D
2020-01-29 20:00
Piloter - Pilot
2020-01-27 19:30
Piloter - Pilot
2020-01-26 20:00
Blind Zeus - Blind Zeus
2020-01-22 20:00
"COLT" Cap - F 18
2020-01-21 16:00
1 - 5
2020-01-18 20:00
SOG Grupp Adam 1-1 - KSP Operatör
2020-01-12 20:00
Filip Kalle - Grg-skytt (Grg m/86)
2020-01-06 19:00
Gustav Adam - KSP58 - skytt
2020-01-04 18:00
Intresserade - Intresserad
2019-12-29 20:00
Alpha 1 - MG - M249
2019-12-20 20:15
UZI flight (F/A-18) - SEAD Escort - UZI 3
2019-12-19 20:00
Specialstyrka 73 - Soldat
2019-12-14 18:00
Bravo 2 - Anrop - Strf 90C Gunner
2019-12-13 20:00
Grupp B - Team Two
2019-12-11 20:00
Strike Package - Dozer 2
2019-12-04 20:15
Piloter - Pilotbosse
2019-12-02 20:00
1-Alpha - Gunner
2019-11-27 20:00
Flygfolk - Flygare
2019-11-24 20:15
Delta 3 - Mortar Team - Mortar crew
2019-11-23 19:00
Bravo 2 - Assault Pioneer
2019-11-18 20:00
Russia - Bravo - Light AT
2019-11-17 20:15
2a Grupp - Ksp-skytt(Ksp58)
2019-11-17 19:00
Erik Adam - Skytt
2019-11-03 20:15
Golf Cesar - Grg-laddare
2019-11-03 19:00
Gustav Bertil - Ksp-laddare
2019-11-02 20:00
Sluskar - Deltagare
2019-10-27 20:00
"Hog" - Kulspruteskytt
2019-10-26 18:00
Skyttesluskar i Alpha 3 och Alpha 4 - Skytteslusk
2019-10-24 19:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-20 19:00
Alpha 2 - KSP Skytt
2019-10-19 17:45
Deltagare - Deltagare
2019-10-17 20:00
Spelare - Deltagare
2019-10-14 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-12 20:30
Deltagare - Deltagare
2019-10-10 19:00
Kapitalister - Kapitalist
2019-10-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-10-05 18:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-29 19:00
Första Grupp - Automatgevärsskytt (M1918 BAR)
2019-09-21 22:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-21 18:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-19 19:00
Deltagare - Deltagare
2019-09-14 19:00
Insurgent - 5
2019-09-08 19:00
B-styrka - VDV
2019-08-25 19:00
Alpha 2 - Skyttesoldat Pskott
2019-08-17 17:30
Deltagare - Deltagare
2019-08-10 18:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-27 20:00
Anropare - Spelare
2019-07-25 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-22 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-21 20:00
Kandidater - Kandidat
2019-07-11 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-07-10 18:15
Deltagare - Deltagare
2019-07-07 20:00
1:a grupp - Krigare (ksp)
2019-06-16 20:30
Command Element - Gunner
2019-06-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-06-02 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-06-01 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-26 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-24 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-05-19 17:45
Deltagare - Deltagare
2019-05-17 20:00
Red Team - SWAT Operator
2019-05-12 19:00
Mujaheddin (B-styrka) - Krigare
2019-05-05 20:30
REDFOR 3-??? - Gunner
2019-05-01 18:00
Grupp 1 - Deltagare
2019-04-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-29 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-28 19:00
Alpha 2 - GRG Skytt
2019-04-27 21:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-24 20:00
Ford 3-2 - Pilot
2019-04-22 19:00
Filip Adam - GRG-skytt
2019-04-20 19:00
Intresserade deltagare - Deltagare
2019-04-17 20:00
Gypsy 1-1 - Pilot
2019-04-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-04-07 19:00
Hotel - Recon helicopter (Littlebird) [Anrop] - Observer
2019-04-05 20:00
Lag 1 - 3
2019-04-03 20:00
F-14B - Pilot
2019-03-31 19:00
Team Three - Grunt
2019-03-27 20:00
F-14 - Pilot
2019-03-23 18:00
Bravo 1 - Anrop/AFI - Grenadier (RPG-7V2)
2019-03-17 20:00
Grupp Tre - KSP Skytt (Maxim KSP)
2019-03-13 23:59
Pilot - Maverick
2019-03-10 19:00
Hotel 2 - ATGM helicopter - Gunner
2019-02-27 20:00
Ford - CAS - F/A-18C - Ford 1-1
2019-02-24 20:00
Grupp Tre - GRG skytt
2019-02-23 18:00
Alpha 4 - Anrop - Antitank Gunner | FAL + Carl Gustav
2019-02-20 20:15
Flybois - Ford 7-1 F/A-18C
2019-02-18 19:00
ICEBOX 1-1 (Hkp - understöd/spaning) - Uppdragsspecialist
2019-02-17 19:00
Alpha 3 - AT Specialist (SMAW)
2019-02-10 19:30
Deltagare - Deltagare
2019-02-08 20:00
1 grupp - 1/9 grupp
2019-02-06 20:00
Shooter - FORCAP - Shooter 52
2019-02-03 19:00
Alpha 3 - Rifleman (AT)
2019-02-02 19:45
Kalla Krigare - Kall Krigare
2019-01-30 20:00
Rhino 1 F/A-18C (DEAD & SEAD) - Rhino 1-2
2019-01-28 20:00
Deltagare - Deltagare
2019-01-27 18:20
Bravo 4 - Anrop - Machinegunner | MG 42
2019-01-25 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2019-01-23 20:00
F/A-18C Hornet SEAD och CAP - Rhino 1-3
2019-01-21 20:00
NATO - United States
2019-01-20 20:00
Alpha 4 - AT Specialist (SMAW)
2019-01-18 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2019-01-16 20:00
F/A-18C Hornet - JOKER 1-2
2019-01-14 19:00
3rd Section - L7A2 MMG Gunner
2019-01-13 20:00
Oscar - ODA 0535 - Combat Engineer
2019-01-11 20:20
Fredagsmysare - Gott & Blandat Familje Guf
2019-01-09 20:00
F/A-18C Hornet - VMFA-232 "Red Devils" 1-3
2019-01-06 20:00
Grupp A - Skyttesoldat
2019-01-05 20:45
Fallskärmshoppare - Fallskärmshoppare
2019-01-04 20:00
Fredagsmysare - Sourcream & Onion chips
2019-01-02 20:00
F/A-18C Hornet - Cougar 1-1
2018-12-30 20:00
Able Blue - Rifleman
2018-12-21 20:00
Squad - Spelare
2018-12-16 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-12-09 18:20
B1 - Rifle Squad - Machinegunner - Stefan
2018-12-08 20:00
Rekognoseringsgrupp - Spanare
2018-12-02 20:00
Helge Adam - KSP Skytt
2018-11-25 20:00
Alpha 10 - RPG Gunner
2018-11-24 20:00
Team One - Commando (SMG)
2018-11-18 20:00
Third Section - PIAT Operator
2018-11-16 20:00
Fredagswarlords - Deltagare
2018-11-15 19:00
Warlords - Warlord
2018-11-10 20:00
Turister - Stefan
2018-11-04 20:00
Vagn Tre (Filip Adam) - Skytt
2018-10-28 20:00
Charlie - Ksp-laddare
2018-10-26 20:00
Deltagare - Spelare
2018-10-21 20:00
Grupp tre - KSP skytt
2018-10-15 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-10-14 19:30
Radius | Granatkastarservis - Riktare
2018-10-12 20:00
Fredagsmysare - Mysfan
2018-10-07 20:00
Assault Team Alpha - Rifleman (Light AT)
2018-10-01 20:00
Navy Bois - Was
2018-09-30 20:00
Fire Team 2 - MG Gunner
2018-09-23 20:00
Charlie Squad - Machinegunner
2018-09-21 20:00
Grupp 1 - Soldat
2018-09-19 20:00
Yngve Röd - Yngve 4
2018-09-17 20:00
Fire Team 2 - MG Gunner
2018-09-16 20:00
Team Rollo - AT skytt
2018-09-15 19:00
Queen 4 - Rifleman (LMG)
2018-09-09 21:00
Adam Johan | Granatkastartropp - Riktare | Pjäs 1
2018-09-09 20:00
Gustav Kalle - Pvrobotskytt | Stridspar 2
2018-09-07 21:00
Fredagsmys - Mysare
2018-09-02 20:00
Grupp Tre - Skyttesoldat GRG
2018-08-26 20:00
Team 2 - Operator (MG)
2018-08-21 20:00
Bravo - Operator
2018-08-20 20:00
Piloter - Flygförare
2018-08-07 19:00
Deltagare - Soldat
2018-07-31 21:00
Deltagare - Deltagare
2018-07-30 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-07-29 20:00
Stridsvagn - Skytt
2018-07-28 21:00
Grupp 1 - Deltagare
2018-07-23 20:00
Deltagare - Soldat
2018-07-22 20:00
Ginnarr - Ksp-skytt
2018-07-20 20:00
Deltagare - Soldat
2018-07-18 20:00
Jägargrupp - KSP skytt
2018-07-08 20:00
Grupp tre - KSP skytt
2018-07-06 20:00
Viper Team Sigma - AT Specialist
2018-07-01 20:00
Gustav Adam - Grg-ladd | Gul omgång
2018-06-24 20:00
Stridsvagn - Skytt
2018-06-16 20:00
Stridsgrupp Damprop - Skyttesoldat
2018-06-14 20:00
Sierra 3-3 - Skytt
2018-06-08 20:00
Squad 1 - Soldat
2018-06-04 19:00
Vagn - Savage - Skytt
2018-06-03 20:00
Grupp tre - Skyttesoldat AT
2018-05-28 20:10
Squad 1 - Tapper soldat
2018-05-27 20:00
Grupp två - Skyttesoldat AT
2018-05-20 21:00
Kalle Adam | Granatkastarservis - Riktare
2018-05-20 20:00
Gustav Adam - Grg-skytt | Blå omgång
2018-05-19 20:00
Första Grupp - 2a.Ast. Automatgevärsskytt
2018-05-17 20:00
Greyhound 1-2 - Paramedic
2018-05-13 20:00
Grupp två - Lätt KSP skytt (BAR)
2018-05-07 19:00
Förpatrull - Grg skytt
2018-05-06 20:00
Zvezda 2 - Motoriserad skyttegrupp - Skytt (BTR)
2018-04-29 20:00
Gustav Bertil - Grg-ladd
2018-04-28 18:00
Deltagare - Deltagare
2018-04-27 20:00
Grupp 2 - Spelare?
2018-04-26 20:00
Team 1 - Team leader
2018-04-23 19:00
UH-80 - Uppdragspecialist
2018-04-22 20:00
Hedar - KSP90 skytt
2018-04-20 20:00
Ares 1-4 (APC) - Vehicle Commander
2018-04-08 19:00
CHARLIE 1-3 (understödsgrupp) - Ksp-skytt (HK121) **Marksman DLC**
2018-04-06 20:00
Deltagare - Deltagare
2018-03-25 20:00
Grupp Tre - KSP Skytt KSP 58
2018-03-18 20:00
Gustav Bertil - Grg-skytt
2018-03-16 20:00
ERIK KALLE - JÄGARGRUPP - Fältarbetare
2018-03-15 20:00
Charlie - Operator
2018-03-11 20:00
Grupp tre - KSP skytt (KSP58)
2018-03-08 20:00
Ghost 1-5 - Assault Specialist
2018-03-04 20:00
Grupp ett - KSP skytt
2018-02-25 20:00
Filip kalle - Grg-skytt
2018-02-24 18:00
A4 - MG
2018-02-18 20:00
Grupp 1 - Ksp-skytt
2018-02-17 19:00
Logistik - Engineer
2018-02-16 21:30
Skyttegrupp 1 - Engineer
2018-02-14 19:37
Yngve 2 - Pilot
2018-02-11 20:00
Första Grupp - AT Skytt
2018-02-10 20:00
Squad 2 - Engineer
2018-02-09 20:00
Erik Adam - Engineer
2018-02-04 20:00
Gustav Adam - Grg-skytt
2018-02-03 18:00
B1 - BMP - Gunner
2018-02-02 19:00
Fria krigare - Krigare
2018-02-01 19:37
Anrops flygvapen - Pilot
2018-01-31 20:00
Team Bravo - Operator
2018-01-28 20:00
Hammer 1-1 - Skytt
2018-01-27 19:00
Squad 1 - Team 2 Rifleman
2018-01-26 20:00
Blue - Operatör
2018-01-24 20:30
SOG - Operatör (Sjukvårdare)
2018-01-21 20:00
Stridsvagn - Skytt
2018-01-20 19:00
Hammer 1-1 - Skytt - Stefan
2018-01-17 20:00
Spelare - Rebell
2018-01-12 20:00
Livvakts grupp - KSP Assistent
2018-01-07 20:00
Sierra Lima - Skytt
2018-01-06 18:00
Anrop - Deltagare
2018-01-03 20:00
Blå Grupp 1 - Soldat
2017-12-30 20:00
Specialstyrka - Operatör
2017-12-27 20:00
Volk ett - Skytt
2017-12-10 21:30
Yankee Alpha Victor - LAV - Gunner
2017-12-10 20:45
Bravo 3 - Machinegun Team - Ass. machinegunner
2017-12-10 20:00
Skyttegrupp 3 - Kg-skytt (Bren)
2017-12-03 20:00
Gideon Kalle - Vastahakoinen ampuja PSTOHJ 2000
2017-11-26 20:00
Bygdens jaktlag - Jägare
2017-11-24 20:00
Deltagare - Anropare
2017-11-19 20:00
Skyttegrupp ett - KSP skytt (MG34)
2017-11-12 20:00
Jägare - Jägare
2017-11-05 20:00
Gustav Bertil | 2x TGB 16 - Grg-skytt
2017-10-29 20:00
Team 1 - MG
2017-10-28 19:00
Intresserade - Intresserad
2017-10-21 20:00
Erik Adam - Kulspruteskytt(Ksp-58)
2017-10-20 20:00
2:a Plats - Pristagare
2017-10-15 20:00
Grupp tre - Skyttesoldat GRG
2017-10-08 20:00
Grupp 2 - Skyttesoldat
2017-10-06 20:00
ARMA För livet - Elit
2017-10-01 20:00
Grupp Ett - KSP Skytt
2017-09-29 20:00
Antti - Kersantti - Automatgevärsskytt
2017-09-28 19:00
Grupp 1 - Grg skytt
2017-09-24 20:00
Grupp Tre - KSP Skytt
2017-09-22 20:00
Grupp två - Skyttesoldat (Pskott)
2017-09-10 20:00
160 SOAR (Nightstalkers) 2 Ghosthawk - Skytt
2017-09-03 21:20
Kirill 1 - PVPATGB (BRDM ATGM) - Skytt
2017-09-03 20:40
Voda - Understöd - Riktare GRK
2017-09-03 20:00
Intresserade - Intresserad
2017-09-03 20:00
Boris - grupp 1 - AT-skytt
2017-08-27 20:00
Echo Alpha - Automatic Rifleman
2017-08-23 20:00
Bravo Team - Automaticrifleman
2017-08-20 21:00
Stridsvagn 2 (T-72S) - Skytt
2017-08-20 20:00
Skyttegrupp 1 - Grg-skytt (Carl Gustav)
2017-08-13 20:00
Team 2 - Machinegunner
2017-08-11 20:00
Warhammer (V-44 Blackfish Gunship) - First Officer (Copilot)
2017-08-09 20:00
Patrull Tre - GRG Assistent
2017-07-30 20:00
Tiger Zwei - Skytt
2017-07-28 20:00
Bråkmakarna - Bråkmakare
2017-07-25 20:00
Teamleader - Automatic Rifleman
2017-07-23 19:00
Filip Bertil - Förare
2017-07-16 20:00
Helge Adam - SMAW-skytt
2017-07-09 20:00
Eemeli Kalle - Konekivääri
2017-07-07 21:00
Spelare - Patrullerande soldat
2017-07-02 20:00
MUDBUG Red - Skyttesoldat (AT)
2017-06-28 20:30
Spelare - Patrullerande soldat
2017-06-19 20:00
Bravo Squad - Soldat
2017-06-11 19:00
Foxtrot Bravo Vagn (Strf 90) - Skytt
2017-06-09 20:00
Rikets Bästa - Kamrat
2017-06-06 20:00
Blufor - Insatsstyrka
2017-06-04 20:00
Erik Cesar Vagn - Skytt
2017-06-03 21:00
Green Bush - AT
2017-06-03 20:00
XM-706-E2 - "Gook Crusher" - Front Gunner
2017-05-28 20:00
Springer Charlie - Grg-skytt (Carl Gustav)
2017-05-27 20:00
Understöds Element - Pansarvärnsskytt - Kodiak Five
2017-05-25 20:00
Beta - Kulspruteskytt
2017-05-21 21:15
Shelldrake - Granatkastargrupp - Grk-skytt
2017-05-21 20:00
CONROD - Understödsgrupp - GPMG-assistent
2017-05-14 20:00
Vagn tre - Vagnförare
2017-05-08 20:00
Rövarband - Bandit
2017-05-07 20:00
Filip Cesar Vagn - Skytt/Grg-ladd
2017-05-05 20:00
Recon Grupp - Demolitions Specialist
2017-05-01 18:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-24 20:00
Frihetskämpar - Frihetskämpe
2017-04-23 20:00
Stridsvagn T-34 - Skytt (torn)
2017-04-16 20:45
Bronegruppa - BTR80 - Förare
2017-04-16 20:00
Understöd - Granatspruta - skytt
2017-04-10 20:00
Motståndskämpar - Motståndskämpe
2017-04-09 20:00
Golf Victor - Skytt
2017-04-08 20:00
Alpha 2-2 - Metro
2017-04-06 20:00
Träning - Träning
2017-04-03 20:20
Spelare - Spelare
2017-04-02 20:00
Gustav Adam - KSP 90
2017-04-01 20:00
1:a grupp - Värnpliktig
2017-03-31 20:00
Fredagsmysare - Fredagsmysare
2017-03-30 20:00
Träning - Träning
2017-03-26 18:00
Skyttegrupp - Skyttesoldat
2017-03-05 20:00
Johan Adam (Strdsf 90) - Skytt
2017-02-26 20:00
Understöd (under kompchefs befäl) - Assistent granatkastare
2017-02-24 20:00
Duktiga små barn - Banan
2017-02-19 20:00
Vadim 5 Alfa - Ksp-skytt
2017-02-17 20:00
Erik Kalle - KSP-skytt
2017-02-15 20:00
SOG Team två - Operatör
2017-02-12 20:00
Thunder - M1A1 (strv) - Skytt
2017-02-08 20:00
Sabre - AT Operator
2017-02-05 20:00
Hitman 2 - KSP
2017-02-03 20:00
Filip Kalle - Ksp
2017-02-01 20:00
Grupp Ett - KSP skytt
2017-01-29 20:00
Grupp tre (Understöd) - GRG Skytt
2017-01-27 20:00
Krocktestare - Dummy
2017-01-21 20:00
Head Eagle (Plut) - HeliCrew
2017-01-20 19:00
Fredagsmys - R
2017-01-15 20:00
Helge Adam (Strf90) - Skytt
2017-01-08 20:00
Filip Kalle - Skyttesoldat Ksp 90
2017-01-07 20:00
Bamse - AT-Skytt
2017-01-05 20:00
Donkey Team - Kulspruteskytt
2017-01-01 20:00
US Navy Seals Grupp två - AR Operator
2016-12-28 20:00
Team 1 - Soldat
2016-12-18 20:00
ALFA 1-2 - GRG-Skytt
2016-12-17 20:00
SOG - Rifleman
2016-12-16 20:30
Habala Elefant - Stamkrigare
2016-12-16 20:00
De glada Terroristerna - Terrorist
2016-12-11 20:00
Vadim 5 Beta - Ksp-skytt (PKP)
2016-12-10 20:00
Force O - AT-Skytt
2016-12-04 20:00
Bravo - Skyttegrupp 2 - Skyttesoldat (AT4)
2016-12-03 20:00
SMERCH-1 - RPG-Skytt
2016-12-02 20:00
Adams mys grupp - Mysare
2016-11-30 20:00
Hitman 2 - KSP
2016-11-27 20:00
Grupp två - Skyttesoldat AT
2016-11-26 20:00
SOG - Samverkan
2016-11-25 20:00
Tvättäkta ryssar - Boris
2016-11-18 20:00
Kolbasa - AT-Skytt
2016-11-15 20:00
Dagger two - Rifleman AT
2016-11-13 20:00
Understödsgrupp - GRG Skytt
2016-11-12 20:00
SAS Team three - Operator (AT)
2016-11-11 20:05
Tillbehören - Sötsursås
2016-11-09 20:00
Röd - Soldat (AT)
2016-11-06 20:00
ALFA 1-1 - GRG-Skytt
2016-10-30 20:00
Gustav Adam (Understöd) - Grg-skytt
2016-10-29 20:00
Lightning 1-1 - Rifleman AT
2016-10-23 20:00
Gustav Bertil (grg) - Grg-skytt
2016-10-16 20:00
Vagn Ett (Ledningsvagn) - Vagnchef (Plutonchef)
2016-10-15 20:00
Gustav Adam - Grg-Skytt
2016-10-13 20:00
Blufor - Soldat
2016-10-09 20:00
Erik Adam (Skytte) - Sjukvårdare
2016-10-08 20:00
Bravo Quebec (3x Strv 102) - EB = Skytt
2016-10-07 20:00
Bravo 1-1 - Skyttesoldat AT
2016-10-02 20:00
Alpha - Skyttegrupp 1 - Ksp-skytt
2016-10-01 20:00
Bertil - Soldat
2016-09-30 20:00
Ljushuvuden - LED-lampan
2016-09-28 20:00
Team Wolf - AT Operator
2016-09-25 20:00
Alpha 1-1 - KSP
2016-09-24 20:00
Bravo 3-1 - Gunner 360
2016-09-21 20:00
Nachovy - BTR-70 - Skytt
2016-09-18 20:00
2. skyttepluton - Plutonsledning - Plutonsjukvårdare
2016-09-17 20:00
Tanoa Police Department Special Action Team - Polis
2016-09-16 20:00
Erik Kalle - Signalist
2016-09-15 20:00
Team one - Operator AR
2016-09-10 20:00
The Red One - Auto Rifleman (M249)
2016-09-09 20:00
Fredagare - A
2016-09-08 20:00
Charlie 1-2 - Rifleman AT
2016-09-07 20:00
Nachovy - BTR-70 - Skytt
2016-09-06 20:00
Bradley 2 - Gunner
2016-09-04 20:00
Charlie - Understödsgrupp - Ksp-skytt (M2)
2016-09-02 20:00
Team Saltade Chips - Soldat
2016-09-01 20:00
Charlie 1-2 - Rifleman (AT4)
2016-08-31 20:00
Plut ledning - Plut sjukvårdare
2016-08-28 20:00
Grupp Tre (Understöd) MG42 - T-KSP Skytt
2016-08-27 20:00
Delta Force - Operatör
2016-08-26 20:00
Fredagsfysare - Jag vill vara med!
2016-08-22 20:00
Team Wolfhound - AT Operatör
2016-08-21 20:00
Grupp Tre (Understöd) - Soldat
2016-08-20 20:00
Syndikat - Krigare
2016-08-18 20:00
Blå Gul - Ledare 2
2016-08-17 20:00
Plutonsledning - Plut Sjukvårdare
2016-08-14 20:00
Båtbesättningar - Stridsbåt ett skytt
2016-08-12 20:00
- Olympisk Spelare
2016-08-09 20:00
Team One - SEAL AR (M27)
2016-08-07 20:00
Shuijiao - Skyttesoldat (grt)
2016-08-01 20:00
US Army Squad 1 - Soldat Kpist
2016-05-29 20:00
Krypton 2 - Vagnsskytt
2016-05-18 18:45
Echo Bravo - Ksp
2016-05-15 20:00
Storm 4 - Operatör
2016-05-10 20:00
Blå Gul - Ledare 3
2016-05-07 20:00
MARSOC - Pilot
2016-04-23 20:00
Opfor - Alpha Sierra - Soldier
2016-04-22 20:00
Spelare - Anropare
2016-04-19 20:00
ECHO ALPHA - Skyttesoldat (RB 56 Skytt)
2016-04-17 20:00
Vagn tre - Skyttesoldat
2016-04-08 20:00
Särskilda Operations Gruppen - Operatör
2016-04-06 20:00
Echo Alpha - Skyttesoldat (RB 56 Skytt)
2016-04-03 20:00
Echo Alpha - Ksp
2016-04-02 20:00
Adam Rudolf - Ak skytt 203
2016-03-27 20:00
Radius - Fältarbetare
2016-03-24 20:00
Träningsgrupp - Ledare
2016-03-22 20:00
Echo Alpha - Ksp 90 Skytt
2016-03-20 20:00
Adam Rudolf - Ak skytt
2016-03-18 20:00
Fredagsmys - Spelare
2016-03-16 20:00
Filmteam - Skådespelare
2016-03-15 20:00
Grupp 1 - Ksp Skytt
2016-03-13 20:00
Delta 1 - Soldat
2016-03-12 20:00
Stalker 2 - KSP
2016-03-07 20:00
Särskilda Operations Gruppen - Operatör
2016-03-06 20:00
Echo Alpha - Autorifleman
2016-03-03 20:00
Militär Polis styrkan på ROSÖ - Ksp skytt
2016-02-28 18:30
Anropare - Tapper krigare
2016-02-27 20:00
Erik Kalle - Motståndsledare - KSP90-skytt
2016-02-26 20:00
Delta Force Recon Team - KSP Skytt
2016-02-25 20:00
Spelare - Spelare
2016-02-22 20:00
Blå Gul - vice vice
2016-02-21 20:00
Hitman 1-1 - Ksp
2016-02-19 20:00
Polismyndigheten på Rosö - Piket Polis
2016-02-16 20:00
Grupp två - Special Forces Soldier
2016-02-14 20:00
Grupp tre - ställföreträdande gruppchef
2016-02-08 20:00
Adam 1-1 - Operatör
2016-02-07 20:00
Strf 90 - 1 - Skytt
2016-02-06 20:00
Grupp ett - Vangsskytt
2016-01-30 20:00
Takistans Folkmilis - Frivillig krigare
2016-01-29 19:00
Fredagsmysare - Lättsaltade
2016-01-24 20:00
Grupp två (Skytte) - KSP skytt
2016-01-18 20:00
Spelare - Spelare
2016-01-17 19:45
Team Alpha - Police
2016-01-16 20:00
Grupp två BTR80 - Fordonsskytt
2016-01-15 20:00
Fredagslirare -
2016-01-12 20:00
Deltagare - Kommer
2016-01-10 20:00
Jag kommer! - Anropare
2016-01-08 20:00
Team Ares - KSP skytt
2016-01-03 19:30
Erik Adam - Skytt
2016-01-02 20:00
Räddnings styrka - KSP skytt
2015-12-30 20:00
SOG team Adam 1-1 - Operatör (KSP)
2015-12-21 20:00
Delta Force - Operatör
2015-12-20 20:00
Skyttegrupp ett - Soldat M60
2015-12-19 19:00
1st Squad - Private First Class David Washburn
2015-12-18 20:00
Intresserade - intresserad
2015-12-15 20:00
Intresserad - Intresserad
2015-12-14 20:00
First Squad - Stormtrooper
2015-12-13 18:00
Echo Bravo - Skyttesoldat (KSP)
2015-12-12 20:00
A Styrka -
2015-12-11 20:00
Viper two - Operatör (KSP)
2015-12-10 20:00
ECHO BRAVO -
2015-12-08 20:00
Frihetskrigare - Frihetskrigare
2015-12-06 20:00
Skyttegrupp ett - KSP Skytt
2015-12-05 20:00
Försvarsmakten - 13. Sakerhetsbataljon
2015-12-01 20:00
Iron Yellow - Skytte
2015-11-29 20:00
SOG grupp Tiger 1-1 - KSP skytt
2015-11-27 20:00
Poliser - Polis
2015-11-23 20:00
Razor Team - Operatör KSP
2015-11-21 19:00
Hemvärnsmän - Soldat
2015-11-09 20:00
Team Dalahäst - Operatör
2015-11-01 20:00
Festare - Party guy
2015-10-31 19:00
Yankies - Group Leader
2015-10-30 20:00
Grupp ett - Insatspolis
2015-10-29 20:00
Erik Kalle - Jägargrupp - KSP90-skytt
2015-10-27 20:00
team ett - Insatspolis/förhandlare
2015-10-25 20:00
FOXTROT BRAVO - KSP skytt
2015-10-23 19:05
Weapon Section -Spartan Three - Machin Gunner
2015-10-20 20:30
Intresserade - intresserad
2015-10-19 20:00
Wolverines - Frihetskrigare
2015-10-18 19:00
2-3 Alpha - 2-3 Alpha Heavy Gunner = Stefan
2015-10-17 20:00
Hitman 1 - Operatör
2015-10-16 21:00
Bear - FARB-man(saker som exploderar)
2015-10-11 20:00
- Vagnsskytt
2015-10-10 20:00
team2 - slusk
2015-10-04 20:00
Understödsgrupp - KSP Skytt (KSP58)
2015-10-03 20:00
Erik Rudolf - Skytt CV-90
2015-09-30 20:00
Gustav Kalle - Jägargrupp - GRG-laddare
2015-09-28 20:00
Ludvig Adam - AT
2015-09-27 18:00
Grupp 2 - Soldat
2015-09-26 20:00
Gustav Adam - Laddare
2015-09-25 20:00
160 SOAR - Co pilot / Gunner
2015-09-21 19:30
Anropare -
2015-09-20 20:00
WOLF - KSP
2015-09-19 19:00
TEAM Bravo - Slusk
2015-09-18 20:00
Frivilliga - frivillig krigare
2015-09-16 20:00
Bravo Echo Alpha Nutella FireFox -
2015-09-12 20:00
Romeo One - Rifleman
2015-09-11 20:00
Special Forces - Spelare
2015-09-07 20:00
Studenter - Student
2015-09-06 20:00
FA - KSP90
Användargrupper
Ansvariga för operationer
Kan administrera Anrops servrar
Logga in
Användarnamn
Lösenord


Inte registrerad användare?
Klicka här för att registrera dig.

Förlorat lösenordet?
Begär ett nytt här.
Servers